fbpx
Дозвілля
Ніколи не погоджуйтеся на погану каву, поганих друзів або поганого чоловіка

Бути байдужою – це не круто. Люди хочуть, щоб ви були всюди, щоб ви пливли за течією і сприймали все, як є. Може, в деяких сферах життя так і потрібно, але явно не в усьому.

Є ті сфери, де ви ніколи не повинні приймати нейтралітет. За деякі речі потрібно боротися.

Люди, які не знають, як жити так, як вони хочуть, змусять вас почуватися погано від того, що ви до чогось прагнете. Вони можуть називати вас снобом, егоїстом – просто за те, що ви домагаєтеся того, що робить вас щасливою.

Але якщо ви будете жити, постійно переживаючи, що думають про вас інші, тоді у вас буде дуже спокійне і дуже нудне життя.

Якщо пристрасть до життя відлякує людей, то нехай біжать. Якщо ваш драйв – це занадто багато для когось, відпустіть їх.

Ваше життя повинно бути відображенням того, що ви найбільше любите і що робить вас щасливою. Ви не повинні боятися сказати про це. Якщо ви ведете себе, немов вам наплювати, тоді ви і отримаєте від життя те, на що вам наплювати. Все просто.

Є мільйон інших речей, які ви не можете контролювати, і на які вам доведеться забити. Зазвичай це все, що пов’язано з іншими людьми і тим, що вони думають, відчувають і роблять. Ніколи не слід чекати чогось від інших, тому що ви не можете ні вплинути на інших, ні змінити їхні здобутки.

Що ви можете змінити, так це те, що ви допускаєте у своєму житті. Ви можете контролювати рівень життя, як ви хочете жити.

Так що не залишайтеся з поганими друзям, які використовують вас тільки заради компанії для випивки. Не тягніться за поганими чоловіками, які ніколи не тримають слово і змушують вас чекати. І ніколи не погоджуйтеся на погану каву. Краще заплатіть пару зайвих гривень, але купіть собі щось дійсно смачне.

Життя занадто коротке, щоб витрачати свою енергію на речі, які вас виснажують. Досить бути байдужою. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити, щоб бути щасливою.

Джерело.