fbpx

Нік Вуйчич: любити всіх і себе – таким, яким ти є і дякувати Богу за кожен день

Відомий на весь світ мотиватор Нік Вуйчич вчетверте приїхав до Києва. Він надихає жити і творити мільйони людей у всьому світі.

Він – жива легенда. Історія його життя дарує надію та віру мільйонам. Цього разу почути його промову на Хрещатику прийшли десятки тисяч людей. Вхід для всіх був безкоштовний, пишуть fakty.ictv

Нік народився без рук та ніг. Але це не заважає йому жити повноцінним життям без обмежень. Він плаває, грає в футбол, пише книги, які стають бестселлерами. У Ніка – красуня дружина і двоє синів, а нині вони очікують на двійню.

Нині у це важко повірити, але, коли йому було 10 – він хотів покінчити життя caмoгубcтвом, бо не уявляв, як жити без рук та ніг, але згодом зрозумів – щастя не в кінцівках, а в серці та душі. Нині саме це він намагається донести до кожного.

Читайте також: НАТАЛКА ДІДЕНКО ПОЯСНИЛА, ЧИ ПРИЙДЕ В УКРАЇНУ УРАГАН З РУМУНІЇ

Любити всіх і себе – таким, яким ти є і дякувати Богу за кожен день. Це філософія Ніка Вуйчича. Головне – зосереджуватися не на тому, чого ти не можеш, а на тому, що тобі може бути під силу.

Його слухають дорослі, і діти. У перших лавах перед сценою – основні слухачі Ніка. Люди з особливими потребами, зокрема ветерани АТO, які отримали пoрaнeння.

З порaнeними бійцями АТO, які не мали можливості приїхати на Хрещатик, Нік зустрівся особисто. Адже кому, як не їм, найбільше нині потрібна підтримка.

You cannot copy content of this page