fbpx
Авто
Ні – тіньовим схемам ввозу з-за кордону вживаних авто!

Лише за два місяці дії нового закону щодо здешевлення мита на такі автомобілі, Хмельницька митниця перерахувала до державного бюджету майже 6 з половиною МІЛЬЙОНІВ гривень. Тоді, коли за дією попередніх – високих митних ставок ця сума була – увага- майже у 112 разів меншою.

Нове ввізне мито на вживані автівки з Європи дозволило Сергію зекономити до 4-рьох тисяч доларів. Окрім того ,каже, мав можливість особисто вибрати товар і не працювати з посередником.

Легальний потік через кордон автівок з Європи за два місяці дії закону зріс у десятки разів , запевняють на Хмельницькій митниці. А все тому , що нові митні ставки тепер по кишені власне покупцям товару , і рентабельні для продавців-посередників. Сума різниться залежно від авто.

До слова, це не значить , що кількість вживаних авто, що потрапляли в державу, була меншою за дії попередніх високих митних ставок. Бо товар постачався за тіньовими схемами. Тепер це стало невигідно. В результаті легалізації і за рахунок кількості перегнаних авто,а не розміру суми за розмитнення , надходження до бюджету виросли аж у 112 разів.

Окрім того, новий закон про розмитнення передбачає й те, що вживані автівки не повинні бути старішими, як 2010-того року випуску.

Читайте також: Як пригнати авто за новим законом. Реальна історія від першої особи

Джерело.