fbpx
Дозвілля
Незвичний пересувний готель, де вашими сусідами будуть білі ведмеді

Якщо ви коли-небудь мріяли заночувати в компанії з білим ведмедем, ваше бажання може здійснитися.

The Great White Bear Tundra Lodge – це незвичайний “пересувний” готель. Він розташований у субарктичній тундрі за невеликим канадським містом Черчілл (провінція Манітоба).

Щороку з жовтня до початку грудня готель переміщається до області, де є багато білих ведмедів. Tundra Lodge пропонує своїм гостям видовищний білий пейзаж і можливість поспостерігати за полярними ведмедями в їхньому природному середовищі.

фото nathab.com

фото: themostperfectview.com

«Готель на колесах» складається з 32 кімнат, їдальні, вітальні та спостережної зони. Гості спостерігають за дикою природою без ризику бути з’їденим. Найголовніше – це безпека гостей “Tundra Lodge”.

фото nathab.com

Кожна кімната має один відсік (він схожий на спальні відсіки в поїзді з верхньою або нижньою полицею).

фото nathab.com

Незважаючи на присутність незвичайного “гостя”, який заїхав на їхню територію, та людей з фотоапаратами, ведмеді не бояться і часто підходять прямо до готелю. Можливість так близько розглянути білих ведмедів, звичайно, тішить туристів.

фото ripleys.com

Якщо вас зацікавила ідея незвичайної поїздки в гості до полярних ведмедів, то готуйте гаманець – шість днів подорожі all-inclusive у 2022 році, включаючи авіаперельоти з Вінніпега до Черчілла, обійдеться від $10 000.