fbpx
Дозвілля
Незвичайні весільні традиції з усього світу

Весілля – це, мабуть, одна з найважливіших подій у житті людини. Для закоханих це є символ того, що вони будуть разом довгі роки. Усім хочеться, щоб весілля запам’яталося надовго і молодятам, і друзям, і родичам. Серед народів світу є чимало незвичайних весільних церемоній. Про деяких із них розповімо у цій статті.

Лівія

Тут весільне свято триває 8 днів. На 6 день чоловік приносить дружині великий кошик з подарунками, до якого входять різні тканини, пахощі та прикраси. Наречена повинна подивитися та оцінити всі подарунки, а подружки чи родички допомагають їй випробувати їх.

Кенія

Кенійська весільна традиція така, що весілля дозволяється лише з підтвердженням вагітності нареченої. Чоловік носить одяг дружини протягом декількох місяців, вважається, що таким чином він повинен розділити з дружиною перебіг вагітності.

Балі

На Балі зберігається традиція, коли в день весілля нареченому та нареченій підпилюють зуби. Відбувається це без анестезії. Жителі Балі таким чином знаменують початок дорослого життя, а після підпилювання зубів у нареченої батько більше не відповідальний за неї.

Узбекистан

В Узбекистані прийнято, що першу шлюбну ніч наречена проводить зі своїми рідними, а вже лише другу ніч – із нареченим. Однак, протягом 40 днів після весілля чоловік повинен бути поруч зі своєю коханою постійно.

Бедуїни

У бедуїнів найважливішою частиною весільної церемонії є подача смаженого верблюда до святкового столу. Але це не просто смажений верблюд, він фарширований бараном, який, у свою чергу, фарширований куркою, в курці знаходиться риба, фарширована яйцями. Це обов’язкова страва на будь-якому бедуїнському весіллі.

Сахара

У Сахарі місцеві племена починають готувати дівчину до заміжжя вже з 12 років. Для цього її ретельно відгодовують – адже чим пишніші форми в дівчини, тим вона вважається красивішою і здоровішою, а її сім’я заможнішою. Якщо родичі нареченої неспроможні відгодувати її самостійно, її передають іншим родичам, а повнота – це запорука успішного шлюбу.

Нікобари

Племена на Нікобарських островах теж зберігають весільні традиції до цього дня. Наречений після весілля протягом місяця має виконувати абсолютно все, чого захоче його дружина. Жінкам Нікобарських островів, мабуть, це дуже подобається.

Центральна Африка

Досить жорстока традиція є у Африці. Наречений і наречена після свята вирушають у спеціальний будинок, де дружина лупцює свого чоловіка, а він не може їй відповісти, або уникнути цього. Це може тривати кілька днів і ночей, доки наречена не випустить всю агресивність. Вважається, що після такого ритуалу жінка помстилася своєму чоловікові за всі можливі майбутні образи.

Папуа Нова Гвінея

Перед весіллям наречений племені папуасів повинен принести нареченій 20 морських раковин, 20 свинячих шкурок, і 20 райських птахів. Після цього підношення відбудеться одруження, на яке наречена одягне шлунок свині собі на голову.