fbpx

Незвичайні новорічні прикмети різних країн

Незвичайні новорічні прикмети різних країн

Новий рік відзначають не лише в Україні. Десь він зміщується за часом або відзначається зовсім не так, як у нас. Але для багатьох людей у світі це свято залишається традиційним, сімейним.

Розглянемо незвичайні новорічні прикмети різних країн:

В’єтнамці до новорічної ночі намагаються знайти живого коропа, а під час святкування відпустити його до річки. Вважається, що домашній бог може мандрувати на небо виключно на спині коропа. Таким чином люди забезпечують йому автомобіль та заручаються його підтримкою на весь наступний рік.

У Шотландії для новорічної ночі є прикмети щодо кольору волосся гостя. Наприклад, блондинки та шатенки – до неприємностей. Вони можуть принести до будинку негативні події. А ось чоловік-брюнет, навпаки, до успіху.

Новорічні прикмети Італії не можна назвати нудними. Щоб рік був щасливим і пройшов без бід, необхідно в одній червоній білизні новорічної ночі очистити свій будинок від усіх непотрібних речей. Відразу після цього дійства італійці їдять риб’ячу ікру, а на світанку вирушають на вулиці шукати старого з горбом. Можна зробити щось одне із перерахованого.

Аргентинці, які працюють в офісі, 31 грудня з вікон викидають непотрібні папери. Так люди намагаються залучити до себе успіх у новому році.

Греки, вирушаючи в гості новорічної ночі, беруть із собою стиглий гранат. На порозі будинку його розламують і сильно б’ють об підлогу. Чим більше зернят розлетілося, тим вдалим буде рік. Але вдале він буде для господарів будинку, а не для гостя.

Звичка свистіти у дудки, ріжки та свистки під час святкування прийшла з Угорщини. Якщо в Росії це робиться за бажанням, то угорці повинні обов’язково свистіти якнайголосніше, щоб вигнати зі свого житла всіх злих духів.

Французи вірять у Колесо Фортуни, тож на Новий Рік неввічливо приходити у гості без колеса у руці. Воно приносить удачу.

Китайці у новорічну ніч намагаються прибрати подалі всі ножі та інші гострі предмети. Якщо під час свята хтось пораниться, він цілий рік відріже від себе все добре.

Мешканці Кіпру за кілька хвилин до півночі вимикають світло у будинках. Рік буде вдалим, якщо зустріти його у повній темряві.

Перуанці в новорічну ніч одягаються у жовтий одяг. Цей колір вважається найщасливішим, що приваблює успіх. Якщо молода дівчина одягне жовте плаття на Новий Рік, то наступного року вона вийде заміж.

Австрійці у новорічну ніч не їдять раків та жодних інших ракоподібних. Згідно з прикметою, в цьому випадку ти весь рік задкуватимеш назад. А от гарна прикмета – зустріти на вулиці брудного сажотруса, який забруднить тебе сажею.

Якщо чоловік хоче одружитися з голландською жінкою наступного року, він намагається заговорити з нею після опівночі. Самего голосу свого майбутнього чоловіка вона повинна почути першим у наступному році.

Істинно українською новорічною прикметою вважається лише обов’язковий розрахунок боргів перед святом, йдеться не лише про гроші. Якщо ви когось образили, покинули, обов’язково попросіть у нього вибачення перед святом.

You cannot copy content of this page