fbpx

Невже Каменських таємно вийшла заміж?

Настя Каменських не приховує обручку на безіменному пальці. Інтернет-користувачі щосили обговорюють таємний шлюб співачки.

Після новини про те, що Потап розлучився зі своєю дружиною і вже три роки вільний, в мережі стало з’являтися чимало здогадок щодо відносин артиста з його напарницею Настею Каменських.

Інтернет-користувачі впевнені – не дарма Потап зважився розповісти про розлучення тільки зараз, і причиною цього стала саме Настя.

До слова, не так давно в ЗМІ з’явилася інформація, що артисти повинні були обмінятися весільними клятвами ще влітку 2016- го, однак невдале приземлення Насті з парашутом зіпсувало плани закоханих і вони вирішили почекати з весіллям.

Підливає масло у вогонь і сама артистка. Останнім часом на знімках і відео Насті Каменських можна помітити обручку на її безіменному пальці правої руки. Якщо спершу фанати припускали, що це просто прикраса і нічого більше, то тепер шанувальники переконані – колечко Насті подарував Потап і, цілком ймовірно, вони вже давно таємно розписалися.

Читайте також: Страшні Пророцтва арабської цариці Михальди про “Найславетніше Царство Слов’янське”

Self Music Video Shooting

Світлину опубліковано користувачем Oleksii Potapenko (@realpotap)

Can touch the Sky! #gethigh

Світлину опубліковано користувачем Oleksii Potapenko (@realpotap)

Джерело.

You cannot copy content of this page