fbpx
Дозвілля
Невістка образилася на мене і хоче заборонити мені бачити онука

Невістка образилася на мене і хоче заборонити мені бачити онука

Моєму синові 28 років, він одружився 4 роки тому. Спочатку у нас із невісткою були дуже хороші стосунки, я її прийняла, як дочку, вона гарна дівчинка, розумниця, красуня.

Так от: мій син мав квартиру, подаровану йому мною ще далеко до весілля, а одружившись, вони вирішили продати цю квартиру і купити більше. Я дуже розпереживалася, бо розуміла, що це тепер буде спільна їхня нерухомість, поговорила про це із сином, про свої переживання. На що він мені відповів: «Мамо, якщо що я все одно залишу цю квартиру своїй дружині та синові».

Я поважаю, рішення свого сина, і тому не почала йому суперечити, вже не знаю, навіщо син розповів про нашу розмову невістці. І з того часу у нас з нею дуже зіпсувалися стосунки.

Я довго не могла зрозуміти в чому річ, чому мене так ігнорує. За святковим столом і тягнуться до всіх з фужером тільки не до мене, попрощатися в коридор вийдуть з усіма тільки не зі мною, коли перебуваємо вдвох ми перестали розмовляти, коли перебуваємо ще з кимось про мене вона говорить у третій особі.

Загалом, все, що я не робила б, не купувала, не готувала все не те, все не так, я розумію, що я для неї зараз просто як «червона ганчірка».

Розумію, що з сином вона веде про мене розмови і, мабуть, не найкращі. Нещодавно я почула розмову між ними, яка просто пронизала мені серце. Невістка говорила, мовляв, таке має каратися, я зроблю так, що вона більше не побачить онука. Що я такого зробила, що мене треба карати, за що незрозуміло. Я намагалася про це поговорити, але результатів цього не давало. Синові ці розмови дуже болючі і розумію, що він любить мене і перебуває серед двох вогнів.

Я не хочу давати йому вибір, вона його дружина, а я мама. Але в мене таке враження, що в мене просто стерли гумкою. Син став зі мною спілкуватися дуже рідко, дзвонить мені тільки коли йде з роботи на обід додому або ж повертається з роботи.

Напевно, щоб я вкотре не нервувати свою дружину. Від цього мені дуже боляче і прикро, хочу якось налагодити стосунки, розумію, що минулих стосунків нам уже не повернути, але принаймні направити це в якесь тихе спокійне русло, щоб ми могли сидячи за одним столом не відвертатися. один від одного, привітатись і попрощатися без сарказму.

Може, підкажіть, що робити?

Подруги кажуть: «Відпусти цю ситуацію і займайся собою, живи та радуйся». Але не виходить! Серце болить дедалі більше. Нещодавно я мав ювілей, не повірите навіть SMS, листівки чи якийсь напис на Фейсбуці, не було нічого.

Не знаю, чи вдалося мені передати всі барви свого болю.

Порадьте, що робити, як бути, відпустити цю ситуацію і жити далі, чи спробувати все-таки налагодити стосунки? З ким налагодити, із сином? Чи має він сам мене захищати? Напевно, так, я його мати і нічого поганого йому не зробила, не опікувалася дуже сильно і завжди поважала його рішення.

Розумію, що сама з цим я не впораюся, я весь час думаю про це, перестала спати, весь час крутю собі це кіно, кадр за кадром.

You cannot copy content of this page