fbpx

Nestlé призупиняє роботу в Росії після хакерської атаки групи Anonymous

Як відомо Nestlé дуже довго приймали рішення чи йти чи ні з росії. На словах вони були за, але от на ділі…

19 березня Зеленський звертався до Швейцарії і згадав дану компанію, яка продовжує працювати в росії, коли в українських містах діти не мають доступу до їжі і води. Проте марно.

І от хакерська група Anonymous взялася до діла і оприлюднила у Twitter базу даних однієї з найбільших у світі продуктових компаній Nestlé. Витік становить 10 ГБ даних. Це електронна пошта, паролі, бізнес-клієнти Nestlé і таке інше.

Тільки після цього на сайті компанії повідомили:

“Надалі ми призупиняємо роботу таких відомих брендів Nestlé, як KitKat і Nesquik. Ми вже зупинили ввезення та експорт необхідних товарів в Росію та з Росії, припинили рекламу та призупинили всі капітальні інвестиції в країні. Звичайно, ми повністю дотримуємося всіх міжнародних санкцій щодо Росії”.

Там також повідомили, що оскільки в Україні триває війна, діяльність Nestlé у Росії буде зосереджена тільки на забезпеченні основними продуктами харчування, наприклад, дитячим харчуванням та медичним/лікарняним харчуванням, а не на отримання прибутку.

“Такий підхід відповідає нашим цілям і цінностям. Він підтримує принцип забезпечення основного права на харчування”, — зазначили у Nestlé.

Фото

You cannot copy content of this page