fbpx
Дозвілля
Несподіваний тато для дитини: вчинок одинокій матері зворушив соцмережі

Щоб прийти з сином на шкільний захід “День татусів”, мама одягла чоловічий одяг і намалювала собі вуса.

Свою історію мама-одиначка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, і її пост зібрав понад 200 тисяч лайків і 100 тисяч перепостів.

Уітні Кітрелл одна виховує двох дітей – сина Лукаса і дочку Малію, замінюючи їм і маму, і батька. Однак, коли син приніс зі школи запрошення на шкільний захід “День татусів”, вона засмутилася, так як не знала, що робити в цій ситуації. Запропонувала синові, щоб з ним пішов дідусь, але Лукас сказав, що хоче, щоб пішла саме вона.

“Коли я стала матір’ю-одиначкою більше 3 років тому я дала сама собі обіцянку, що я буду робити все, що в моїх силах, навіть якщо це буде означати, що мені потрібно вийти із зони мого комфорту, щоб дати своїм дітям “нормальне” життя і той же досвід, як і у інших дітей. Ми досягли багато чого. Але коли мій син приніс запрошення на “День татусів”, моє серце просто впало. Я посадила його і запитала, чи не хоче він, щоб в школу пішов дідусь. Але він просто посміхнувся і сказав: “Ні. Я хочу, щоб ти. Ти моя мама і тато “, – написала Уїтні.

У день шкільного свята вона одяглася в спортивний одяг, в якому найбільше нагадувала тата, намалювала собі вуса та борідку і вирушила з сином в школу.

“Спочатку я соромилася, не знала, як себе вести. Але коли мій син представив мене своїм друзям словами “це моя мама… вона мій тато теж, тому я запросив її!” – я не змогла стримати посмішку. Коли я вже зібралася йти, Лукас підбіг до мене, міцно обняв і прошепотів: “Мама… Я знаю, що ти завжди готова зробити те, що потрібно мені. Дякую. Я тебе люблю!” і поцілував мене в щоку. Я сподіваюся, що він запам’ятає цей день, тому що я ніколи не забуду його і ці важливі слова”, – поділилася емоціями мама.

Читайте також:   Як вберегти дитину від смертельних флешмобів: поради для батьків

Джерело.