fbpx
Події
Несподіваний поворот: у “Міс Україна-2018” відібрали корону

Після фіналу конкурсу «Міс Україна-2018», який відбувся 20 вересня в Києві, розгорівся скaндaл. Виявилося, що 23-річна киянка Вероніка Дідусенко не відповідає вимогам конкурсу. Однак причину такого рішення організатори поки не розголошують, пишуть “Факти”.

Офіційна заява організаційного комітету буде зроблена в понеділок, 24 вересня. Кажуть, причиною став прихований сімейний стан Вероніки.

Відомо, що ім’я переможниці конкурсу буде названо 30 вересня під час трансляції фіналу «Міс Україна-2018» на «1 + 1» відразу після « Танців з зірками ».

Нагадаємо, що за перемогу дівчина вже отримала 300 тисяч гривень призових. Вероніка мала представити Україну на міжнародному конкурсі краси «Міс світу», який пройде восени в Китаї.

Читайте також: Міс України-2018: що постить в Instagram дівчина, яка отримала звання найкрасивішої українки(фото)

В цьому році організатори національного конкурсу краси вирішили не вручати титули «віце-міс». Зате корони переможниць отримали ще дві дівчини – Богдана Тарасик з Дніпропетровської області і Анастасія Кривохижа з Київської області. Обом вручили сертифікати на 150 тисяч гривень.

Не виключено, що одна з цих дівчат тепер одягне корону головної красуні країни замість Вероніки.