fbpx

Нещодавно, за багато років поспіль, мої батьки приїхали до нас в гості. Довгий переліт, зворушлива зустріч, щедре застілля і раптом, мамине висловлювання від якого я мало не випустила з рук тарілки. Мало того, мені ще й квиток їм з татом брати довелось раніше, бо її закити ставали просто нестерпними

У сімнадцять років я поїхала вчитися і відтоді живу самостійно. Вісім років витратила на навчання в університетах, а потім вийшла заміж. Все, що я маю: навчання, робота, благополучне життя закордоном, всього цього я домоглася без будь-чиєї допомоги. Балувала батьків і молодшу сестру, яка залишилася жити в рідній країні, посилками і подарунками. Я завжди намагалася показати їм свою любов і повагу до них. Мені, до недавнього часу, здавалося, що ці почуття взаємні.

Сестра у мене особлива. Вона молодша за мене на шість років. Вона заміжня, у неї є син. Живе моя сестра далеко від батьків, в однокімнатній квартирі чоловіка. Сестра моя закінчила середню школу і після цього ніде не вчилася і на роботу не влаштовувалася. Каже, що проста робота її не приваблює оплатою, а для більш перспективних професій у неї сірої речовини не вистачить, (після школи просто потрібно було не заміж вискакувати, а іти куди-небудь вчитися).

Сестра і її дитина перебувають під опікою її чоловіка. Особливої ​​любові між подружжям не спостерігається. Але вони не розлучаються, щоб не – живуть швидше за звичкою. Незважаючи на те, що у них є можливість відпочивати щорічно на морі, великих статків вони не мають. Тому й не можуть купити собі квартиру побільше. Моя сестра ніколи нічого не намагалась досягнути самостійно. Але їй дуже пощастило зі свекрухою -жінка завжди готова допомогти їй з дитиною. Та й до моїх батьків вони часто їздять і залишають там малого на літо.

Нещодавно, за багато років поспіль, мої батьки приїхали до нас в гості. Довгий переліт, зворушлива зустріч, щедре застілля і раптом, мамине висловлювання:

– Ден, тобі б в дружини нашу Наташу- ви були б більш гармонійним парою ніж з Лізою. Дружина повинна бути спокійною, поступливою, як Наташка наша. А у Лізи ще той характер – у неї повинно бути все під контролем. Погодься, Наталя у нас лялечкою вийшла і красунею.

Я трохи з рук не впустила, те що несла до столу. Питаю у мами, що власне означають її слова, а у відповідь чую:

– Ну ось! Я ж казала. Мені вже й слова сказати не можна.

Весь час поки батьки у нас гостювали мама активно нахвалювала моєму чоловіку сестру. Вона у її описах була богинею Венерою і саме з нею мій чоловік має бути по-справжньому щасливим. останньою краплею для мене стало те, що мама тихцем вручила Дену номер скайпу сестриці. Звісно, він сміючись переказав їхню розмову, але я не витримала – замовила зворотні квитки для своїх родичів.

Мама і досі зі мною не розмовляє – образилась. Сестра інколи телефонує і розповідає, як виріс її син і як дорого коштують речі. Натяки я волію не розуміти. Відмовчуюсь і кладу трубку. Досі не можу зрозуміти, що ж то було таке. Адекватних пояснень у мене не має.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page