fbpx
Без рубрики
Нервуєш? Випий! Порадили науковці…

Виявляється, для того, аби заспокоїти нерви, не потрібно вживати заспокійливі ліки. Тим більше, не слід хапатись за цигарку чи келих. Вчені з Університетут Коннектикут (США) виявили цікаву залежність між незначним зневоденням і втратою контролю.

До погіршення емоційного стану призводить нестача в організмі бодай 1,5 % рідини від загальної потреби, заявили науковці після проведених досліджень. Люди здебільшого недооцінюють вплив води на стан організму. Тоді як, виявляється, брак цієї субстанції загрожує не лише відчуттям слабкості чи знесилення, але й
позначається на роботі нервової системи.

Спеціалістам навіть вдалось з”ясувати, якими типовими проявами супроводжується незначна нестача води. Що найцікавіше, в цьому питанні відзначається гендерна залежність, повідомляє newsyou.info.

У жінок притім часто розвивається головний біль, погіршується концентрація уваги. А в чоловіків гірше працює пам”ять, вони втрачають пильність, стають неспокійними. Загалом же вчені дійшли висновку, якщо людина раптово перенервувала, слід випити склянку води. Вже за кілька хвилин внутрішній стан почне нормалізовуватись.

Читайте також:  Ярош повідомив про щасливу подію в своїй родині

Джерело.