fbpx

“Неприкритий живіт”: відео з Саакашвілі розбурхало соцмережі

Одіозне російське прокремлівське пропагандистське видання “Лайфньюз” 13 січня порадувало своїх фанів відео з одеським екс-губернатором Михайлом Саакашвілі в аеропорту Нью-Йорка.

“Саакашвілі, перебуваючи, мабуть, під враженням від сказаного главою України, виглядав абсолютно розгубленим і був явно не в собі. Він не звертав жодної уваги на маленьке поло, яке безглуздо виглядало на ньому. При цьому політик залишив неприкритою половину свого живота”, – прокоментувало видання зазначене відео, вислане йому так званим “громадянським кореспондентом”.

Зазначена новина, згідно з даними на сайті, зібрала понад 1700 репостів, 100 тис. переглядів і три десятка коментарів.

“Жалюгідне видовище. Людина без Батьківщини. Людина, якій закриті дороги вже в три країни. Якого ненавидять мільйони людей в трьох країнах. В Америці туристична віза ненадовго. Що потім? В тюрму?” – сказано у найпопулярнішому з них.

Водночас під постом у російського журналіста Олега Кашина, який зрепостив зазначене відео, зібралися зовсім іншого роду коментарі. В них сарказм спрямований проти самого видання.

Наводимо найбільш рейтингові з них: Маю відео 1000+ пасажирів після 10-годинного перельоту з розгубленим виглядом. З питань співпраці – в лічку.

Загублені – це десантники в степах Донбасу, мудаки. Безглузді – це брязкальця на грудях злодюг. Чому, цікаво, таких заголовків не видно в російських, навіть жовтих змі? Тому що тільки неандертальцю цікаво, хто в чому літає в літаках. Дебіли, мабуть, горді, що російська еліта навіть своїх собачок возить на приватних літаках …

Якби він витрачав на себе грузинські бюджетні гроші по 41 мільйону рублів на день, то й у нього був би гардероб, як у Путіна …..

По-моєму, тут два безглуздих і у*біщних гівна – Лайф та Марія Заріпова.

Приготувався побачити щось страшне, але не побачив НІЧОГО незвичайного. Які ж п ** араси ті, хто потайки знімає людей, відсилає це в Лай ньюс і поширює. Щоб у вас х @ ї на лобах повиростали.

Ви ще загляньте, як людина нужду в туалеті справляє. Може, там що страшне побачите. Звичайний мужик, не прилизаний бриоліном, без всякого марафету. Інший би на його місці побачив, що ти його по-тихому знімаєш та межи очі тобі заїхав.

Безглуздий? Так! Але краще бути безглуздим, ніж виродком!

Читайте також: Саакашвілі показав схему, як Насіров допомагає тестю через ProZorro вигравати тендери

Джерело.

You cannot copy content of this page