fbpx
Події
Неoчiкувано: якa пара покинула шоу “Танці з зірками”

Популярне шоу “Танці з зірками 2018” щоразу покидає одна зіркова пара. Шостий прямий ефір, що відбувся 30 вересня, не став винятком, пише 24канал

Наразі у “Танцях з зірками 2018” за перемогу змагаються 9 зіркових учасників, які вийшли на паркет з професійними танцівниками. Упродовж тижня вони готують новий танець, дивуючи прихильників новими перевтіленнями. Однак, згідно з правилами проекту, щоразу одна пара покидає паркет.

Визначають, хто залишиться в шоу, зіркові судді, які виставляють бали від 0 до 10, та талеглядачі, що своїми голосами рятують улюбленців від вибування з “Танців з зірками 2018”.

У 6 прямому ефірі в зону ризику потрапили Денис Берінчик та Катерина Белявська, Аніта Луценко і Олександр Прохоров. Однак за зворушливий соціальний танець боксера глядачі віддали більше голосів. Відтак Аніта Луценко разом з Олександпром Прохоровим змушені були покинути паркет.

Читайте також: “ТАНЦІ З ЗІРКАМИ”: ШОПТЕНКО РОЗПОВІЛА, КOМУ З УЧАСНИКІВ НАЙСКЛАДНІШЕ

Зірка подякувала своєму партнеру, всім учасникам та організаторам шоу, завдяки яким створюється дивовижне шоу.

“Не перемога – головне. Головне – отримувати задоволення. Я маю намір створити якийсь особливий проект, де всі жінки, та й чоловіки, могли б худнути і отримувати від цього задоволення”, – поділилась майбутніми планами Аніта Луценко.

“Танці з зірками 2018” 6 випуск дивитись онлайн – виступ Аніти Луценко та Олександра Прохорова

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Катерина Кухар просила, щоб @anitasporty зняла маску Горгони? Так-от.. саме в цей казковий вечір – вона готова до перевтілень, на кого саме – побачимо за лічені хвилини! 👆🏻 Зустрічайте найтехнічнішу пару цього сезону – Аніта Луценко та Олександр Прохоров! 👏🏻 Твоя підтримка для Аніти Луценко дуже важлива! Підтримай зірку – надсилай СМС з кодом 03 на номер 7914 або телефонуй 0 900 900 003. З одного номеру можна проголосувати лише 1 раз за одну пару. #ТанцізЗірками

Публикация от Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1)