fbpx

Неймовірно: Землетрус в Румунії, який відчули у всіх регіонах України, передбачили ще у травні.

У всіх регіонах України з 02.15 до 02.17 місцеві жителі відчули підземні поштовхи землетрусу, епіцентр якого, ймовірно, був в Румунії. Як пишуть в соцмережах , землетрус відчувався у всіх містах країни.

Те, що відчули українці, за магнітудою знаходиться в межах від двох до трьох балів, тоді як в Румунії в цей час були поштовхи в 5,6 балів. Як повідомляють сейсмологи, його вогнище залягало на глибині 10 кілометрів, епіцентр знаходився в 145 кілометрах від Бухареста.

Поки дані про руйнування і жертви не надходили.

Між іншим, цей землетрус парапсихолог з Бухареста передбачив ще навесні. За його словами, на початку осені в Румунії буде землетрус, який відчують і в Україні. Наші вчені тоді посміялися над парапсихологом, запевнивши, передбачити поштовхи можна лише за дві години. А між тим, парапсихолог виявився напрочуд точний.

Про можливий землетрус заявив румунський парапсихолог Іоан ще в травні. В ефірі одного з місцевих телеканалів він розповів, що підземний струс може відбутися вже до осені, а поштовхи будуть відчувати навіть жителі Києва, розташованого далеко від неспокійних зон. До речі, раніше цей парапсихолог точно передбачив трагедію в Бухаресті в нічному клубі.

Читайте також: ПОТУЖНИЙ ЗЕМЛЕТРУС ВІДЧУЮТЬ В УКРАЇНІ, РУМУНІЇ ТА МОСКВІ

Джерело.

You cannot copy content of this page