fbpx

Неймовірно: як двоє українських хлопців підкорили шоу талантів у Греції (відео)

Свій виступ українці присвятили бабусі-емігрантці.

“Ε-ξαι-ρε-τι-κοί!!!”, тобто “Неймовірні!!!”. Так охарактеризував член журі Панос Метаксопулос українців, які взяли участь у відбірковому турі грецького танцювального талант-шоу “So You Think You Can Dance” (“Тож ти вважаєш, що можеш танцювати”). Про це повідомляє портал UKRANORAMA, пише svitua 

Олександр Бахарев та Олександр Пономаров – двоюрідні брати. Незважаючи на те, що вони народилися в різних містах України, виросли хлопці разом. Сьогодні вони мешкають в Греції й вирішили разом вразити журі грецького танцювального шоу.

Олександр Бахарев спеціалізується на латино-американських танцях, а його брат-тезка самостійно опанував різновид вуличних танців – поппінг.

Свої виступи хлопці присвятили бабусі, яка першою переїхала до Греції та всіляко підтримувала свою родину. Вона була присутня в залі під час виступу юнаків. Члени журі запросили жінку на подіум, аби привітати її з успішним виступом онуків.

Члени журі не скупилися на компліменти та дивування технікою, оригінальністю та майстерністю Олександрів. І, звичайно ж, надали їм перепустку до наступного туру конкурсу.

Читайте також:“ЗНАЙДИ СОБІ УКРАЇНОМОВНУ ПАРТНЕРКУ”: СЕРГІЯ ПРИТУЛУ ПІДКОЛОЛИ ЧЕРЕЗ ВАРНАВУ

https://youtu.be/8vVmZ-JbWEA

You cannot copy content of this page