fbpx
Дозвілля
“Нехай забороняють в’їзд”: продюсер Лободи заявила, що чекає на зміну влади в Україні

Продюсер української співачки Loboda Нателла Крапівіна сказала, що її не цікавлять наміри України ввести закон про санкції проти українців, які гастролюють у РФ.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Karabas.Live.

“Нехай роблять, що хочуть. Нехай забороняють в’їзд у країну, врубають податки. Цим займаються люди, які демонструють свою професійну неспроможність. Якщо це частина брудної акції із залучення уваги до себе, то ок. Але якщо це серйозно, то я знаю, що їм сказати:

“Артисти платять податки з того, що заробляють. А ви, хлопці, платите?” Я їду дорогами, і у мене відвалюються колеса. Бруд на вулицях. Розбиті вікна в будівлях у центрі міста. Пeкeльні пробки. Чотири години ти їдеш з Петрівки на Шулявку, тому що всю дорогу ремонтують. Як таке взагалі можливо, хлопці? І водночас вони ухвалюють закони, щоб вішати на артистів знаки зрадників Батьківщини. Нехай країною займуться. Нехай зроблять щось, щоб у Європі припинили говорити: “Як Росія з Америкою домовляться, так і буде з Україною”. Це ж ненормально”, – висловилася Крапівіна.

Вона заявила, що чекає, коли в Україні прийде до влади людина, “чиї інтереси будуть іти далі швидкої наживи, та яка захоче стати частиною історії”.

Джерело.