fbpx
Події
Нехай працюють, а не лякають людей: у БПП прокоментували “відключення світла” в Україні

Наразі немає ніяких передумов для відключення електроенергії у зимовий період.

Про це у коментарі “Обозревателю” заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка, голова підкомітету із питань нетрадиційних і поновлюваних джерел енергії парламентського Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Лівік.

“Не треба драматизувати ситуацію. Я знаю, яка ситуація із фінансами, із прийняттям бюджету. Ми рухаємося згідно із графіком, чого не було ні один рік. Ніяких підстав для паніки я не бачу”, – зазначив парламентарій.

За його словами, попередження НЕК “Укренерго” про можливі відключення через брак вугілля і газу говорить лише про неправильне адміністрування.

“Ймовірно, люди просто не вміють правильно адмініструвати свою роботу, адже фінансові ресурси є. Так що нехай “Укренерго” займається своє роботою, а не лякає людей”, – підсумував нардеп.

Як повідомлялося раніше, тимчасово виконуючий обов’язки директора НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук заявив, що українцям взимку можуть відключати електрику через брак вугілля і “золотого” газу.

Читайте також: Стало відомо, як можна використати зекономлену субсидію

Джерело.

facebook