fbpx
Без рубрики
Не знаю, як жити далі після такої зради, рік почався для мене просто дивним чином.

Не знаю, як жити далі після такої зради, рік почався для мене просто дивним чином. Я 5 років зустрічаюся з молодим чоловіком, 4 з них живемо разом. Все було чудово, як я думала, проблеми, які здавалися суттєвими, давно вже було вирішено.

Так сталося, що перед святами мама потрапила до лікарні, і, щоб не їздити до неї щодня, вирішила пожити в неї. Молода людина теж вирішила провести цей час у своїх рідних, щоб і з ними побути і бути ближчими до мене. Але за два тижні він не приїхав жодного разу, а потім зовсім зник. Я попросила дати хоча б знати, що з ним усе гаразд, написав із ним усе ок.

І все. Мені якщо чесно на той момент було не до з’ясування, тому що морально та фізично було дуже важко.

Через 3 тижні мамі стало краще, і я вирішила дізнатися, що з ним трапилося, та й прикро було від того, що він знав, як важко в цей момент мені було, і важлива його підтримка, хай навіть на словах. На дзвінки він не відповів. Я надіслала повідомлення із проханням приїхати, просто хотіла б з ним поговорити. Він відповів, що втомився та їхати нікуди не збирається, що готовий спілкуватися лише по смс. Ну, добре, смс так смс.

Попросила його пояснити, що в нього сталося, чому він зник, може, допомога потрібна якась, зрештою? Трохи пізніше я зрозуміла, що краще взагалі забула б його відразу, як тільки він зник.

У відповідь мені прилітали одне за одним повідомлення, що він ніколи не любив мене, що зі мною просто спокійно, легко і цікаво. Я завжди допоможу, що я вірна і тим самим не мотала йому нерви, а загалом я просто не та, не така, що він зрозумів, що любить іншу, і ось у нього з’явився шанс бути з нею і він не може його проґавити. Він писав дуже багато, багато гидот і бруду, було багато зізнань у любові до іншої жінки, багато його страждань та переживань із цього приводу.

І ось власне він так вирішив і тому він зник, що мені не зрозумілого. А я була просто з жахом, бо таким я його не знала.

На жаль, я не вмію відповідати хамством на хамство і просто попросила його зустрітися. Нехай не сьогодні, другого дня, не важливо, але сказала, що хотіла б його побачити, поговорити та розлучитися гідно. Тому що, не дивлячись ні на що, він близький для мене, я його люблю і ось так міг стати чужими людьми мені не хотілося б, а навпаки хочеться залишити теплі спогади, як би там не було. На що мені сказали, що зустрічатися зі мною вважає не правильним, він вірний іншій і зараз він із коханою людиною. На цьому поки що. Так просто.

Описати, як мені було боляче я не можу, за все життя стільки не плакала, я перестала їсти, і не могла спати. Я не відчувала реальності, мені все здавалося, я сплю і ніяк не можу прокинутися. Знайшла другу роботу, аби приходити без сил і спати, не думаючи ні про що. А тиждень тому я отримала чергове повідомлення від нього, де він розповідав, як важко йому згадувати, що мені довелося прочитати і складно уявити який слід це залишило. Але в нього не було іншого вибору, бо він дуже боявся її втратити, а щоб довести свою любов і вірність листування послужило добрим доказом.

Що він і приїхати був би не проти, але страшно йому було, та й дама б засмутилася, і залишився б він тоді один у такій тяжкій ситуації. А до цього ще мені дзвонила його мама, розповісти, як її син ось уже 11 років нерозділено закоханий у свою однокласницю, у якої зараз проблеми з чоловіком та двоє дітей на руках, як їй важко та необхідна любов та підтримка.

Я ось все питаю себе, якою ж треба бути дурною, щоб за 5 років не зрозуміти, що людина може бути здатна на таку підлість? Ким треба бути, щоб дивитися в очі, говорити як він мене любить і як йому пощастило, що не уявляє життя без мене, звати заміж, а потім доводити комусь своє чисте кохання такою підлістю і виставляти це на показ? Що заважає довести її по-іншому, а мене зберегти, нехай я навіть просто зручна, але ж жива?

Я вдячна, що так і не вийшла заміж за нього, що у нас немає дітей, що він пішов зараз, а не через 10-15 років життя. Я не злюсь і не ревную, якщо йому там добре, дійсно бажаю йому щастя. Але мені страшно, мені 31 рік, поки я зберу себе частинами, боюся уявити, скільки часу пройде. Мені страшно від того, що разом із цією зрадою у мене забрали всі надії на сім’ю, на дітей та на кохання.

Страшно тепер взагалі комусь вірити. А якщо повірити, то завжди знати, що будь-якої миті можуть встромити ніж у спину.

You cannot copy content of this page