fbpx
Події
“Не випускав з автобуса”: жінка обурена поведінкою водія маршрутки

Жителька Прикарпаття Галина Романів в соціальній мережі Facebook розповіла про власний негативний досвід спілкування з водієм маршрутки.

“Стосується водіїв рейсу Надвірна-Івано-Франківськ! Таке враження, ніби на цьому маршруті зібралась вся нечисть, яка тільки може бути… Доки ці хами будуть возити людей і чи хтось може зробити з ними порядок?” – написала Галина.

Перший такий інцидент трапився 2 грудня, коли жінка поверталася з Івано-Франківська додому із водієм, що на фото.

“У Березівці та Тисменичанах він починає матюкати на весь автобус пасажирів, які виходили і не заплатили за “сидячі місця” 28 грн, а заплатили 10 грн. А бус битком набитий, є малі діти.Чому я як пасажир маю це вислуховувати?Якщо він хоче возити по “сидячих місцях”- нехай не бере стоячих!Такої тарифікації “сидячих місць” нема ніде, а на цьому напрямку Є!” – обурюється пані Галина.

8 грудня жінка знову їхала до Івано-Франківська автобусом “Богдан” білого кольору.

“У Назавизові був о 13:55 на вокзал прибув о 14:45. Не випускав мене з буса, бо я оплатила 23грн, а він вимагав 24грн. Я йому кажу: “Ви ж Назавизова до Надвірної берете 5 грн, тому до Франківська 23грн (23+5=28)”, а він каже-ні, 24грн.Я кажу, то виходить 29 грн,а він мені-плати 24 бо не вийдеш з буса!Ще сказав, що у нього вмонтована камера і менше він не може брати”, – додає жінка.

Варто додати, що водій середнього віку, 40-45 років, раніше на цьому маршруті мешканка його не зустрічала. Вдягнений у засмальцьований светр і таку саму шапку.

“На маршруті Калуш-Івано-Франківськ водії виходять на маршрут у костюмах. На маршрутах Калуш-Івано-Франківськ та маршрутах Яремчанського напрямку я ніколи не чула, щоб водій хамив пасажирам або обзивав. А тут за гривню з землею змішають. Чому я за свої гроші маю ще потерпати? На якій підставі підвищили вартість проїзду? Хтось це регулює? А сервіс де? За що платити гроші? За те,що тебе обматюкають? Доки так буде тривати!!!” – зазначає прикарпатка.

Читайте також: ЦЬОГО НЕ МОЖНА ТАК ЗАЛИШАТИ: НА ЛЬВІВЩИНІ ВОДІЙ МАРШРУТКИ, НА ОЧАХ У СИНА, ПPИНИЗИВ ВДОВУ ГЕРОЯ АTО

facebook