fbpx

Не вийде, як звикли, підмінювати цінності на цінники. Оксана Білозір відповіла на учорашню заяву Полякової

29 квітня на своїй сторінці у Facebook, українська співачка Оксана Білозір опублікувала архівне відео.

Там вона виконує свою пісню “Молитва” на музику Мирослава Скорика та слова Богдана Стельмаха.

Нагадаємо, раніше співачка заявляла, що Оля Полякова виконала пісню без її дозволу.

Ольга Полякова на такі закиди відповіла на що та пояснила – співала іншу пісню – “Колискова”, на слова іншого автора – Олександра Вратарьова.

Услід Білозір опублікувала ще один пост. Вона заявила, що війна проти України почалася не 2014 року, а геноцид відбувався ще під час Голодомору 1932–1933 років. Співачка наголосила, що її пісню “Молитва” було створено, щоб донести трагедію всього українського народу.

“І як можна було із цієї мелодії, пісні-реквієму “Свіча” забрати вірші, змінити слова на “Колискову” і понести у світ? Нас не потрібно заколисувати, нам потрібно знати всю правду про ворога, нашу історію, для розуміння, що ми – п’яте покоління українців – ведемо останній бій за Україну! Це усвідомлює кожен із нас, хто не покинув Україну!” – зокрема написала Оксана Білозір у слідуючому пості.

“Може, там, у Франції, подалі від війни, немає часу почитати історію свого народу, може, і пруть емоції якось докластися до свого народу, може, складно зі свого репертуару витягти пристойну пісню українською мовою? Хоч “руский” кокошник і замінився короною від дружби з коронованими країни-агресора, українці мудрі й сильні, своєю кров’ю сьогодні захищають і ваше, пані, майбутнє!” – написала Білозір.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page