fbpx
Події
“Не видаляйте коханих із серця”: історія про самотнього дідуся зі Львова розчулила мережу

В інтернеті з’явилася чутлива історія про самотнього чоловіка зі Львова, який досі сумує за своєю покійною дружиною. Її на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала літературонавець Марта Госовська.

Вона зазначила, що в одній із кав’ярень до неї підсів чоловік і попросив повидаляти на мобільному телефоні повідомлення, адже пам’ять пристрою вже була забитою.

“Ніяково, поволеньки сідає поруч і каже так, як до своєї дитини: – Доцю, повидаляй мені тут листи. Бо нові не приходять! І от ми один за одним видаляємо Ромка Двері, Ощадбанк, Ігор Труби, Славік Нікель, Спортлайф (Спортлайф, як ти це читаєш, тебе не позбутись, як лишаю! дай людям спокій, ну, 30 смсок!)” – написала Госовська.

Кульмінацією історї стала реакція чоловіка на повідомлення, які колись йому писала покійна дружина.

“Доходимо до Кохана. Пан хапає мене за руку, рвучко так, аж я сіпнулась: – Дитино, Кохану не видаляй. Хай все буде”, – розповіла Госовська.

“Чуєте? Це вам повідомлення на сьогодні від світу, від мене, від пана, який поховав дружину рік тому, а досі зберігає її в серці. Назавжди. В найніжнішому куточку, де завжди весна. Не видаляйте коханих із вашого серця”, – наголосила літературонавець.

Читайте також: Зміни починаються з тебе: “антизрадний” ролик про українців зворушив мережу

У своїх коментарях користувачі соцмережі зазначили, що нинішня молодь не вміє так любити, а ткож назвали історію неймовірно зворушливою.

Джерело.