fbpx
Дозвілля
Не вміє писати, а вже готується до весілля: на Закарпатті одружують 10-річну дівчинку (відео)

У Виноградівському районі Закарпатської області влаштовують весілля 10-річної дівчинки, її нареченому – 13 років. Про це передає ЗакарпатPost.

“10-річна дівчинка з Виноградівського району ще навіть не навчилася читати й писати, а вже за кілька місяців у неї весілля. Вона не знає, скільки років нареченому, але готова йти з ним під вінець. Чоловіка для доньки обрали батьки. Наразі вона навчається у другому класі. Мама запевняє, що судженого знайшли дитині хорошого, а саме чоловіки у них працюють, аби забезпечити родину”, – пише видання.

Відзначається, що нареченому дівчинки всього 13 років. Батько дівчинки Олександр Богар розповідає, що їздить на заробітки в Росію, займається переважно будівництвом. Разом з дорослими на сезонні роботи їздять і 15-річні хлопчики, адже більшість із них у такому віці вже мають дружин. Більше того, привчають заробляти навіть 12-річних підлітків.

Навіть для того, щоб гарно одягати жінок, ромським чоловікам треба добре потрудитись.

“Такі сукні коштують недешево. Це – ручна робота. Їх шиють на замовлення. Приблизна вартість одного наряду – 500 доларів”, – зізнається Малена Богар, мама нареченої.

Відзначимо, що за добу відео про підготовку до весілля 10-річної ромки переглянуло понад 11 тисяч користувачів.

Читайте також: 10 таємниць, які чоловік і жінка повинні знати про себе і одне про одного

Джерело.