fbpx

«Не відступати і не здаватись»: гурт «СКАЙ / SKAI» презентував спеціальний кліп на пісню, що стала саундтреком стрічки «Снайпер. Білий Ворон»

«Не відступати і не здаватись»: Презентуємо спеціальний кліп на пісню гурту «СКАЙ / SKAI», що стала саундтреком стрічки «Снайпер. Білий Ворон».

У відео увійшли епізоди з фільму та запис живого виступу бенду.

Сюжет воєнного екшену заснований на реальній історії снайпера-добровольця з позивним Ворон, життя якого докорінно змінюється після початку війни.

Попри свою пацифістську натуру герой бере до рук зброю й вступає в запеклу боротьбу за свободу та справедливість.

Це перша українська воєнна стрічка, що виходить у національний прокат після повномасштабного вторгнення.

Один із небагатьох фільмів, який розповідає про початок війни на Донбасі в 2014 році. Прем’єра відбулася 24 серпня, спеціально до Дня Незалежності України, в усіх діючих кінотеатрах країни.

Події фільму розпочинаються у 2013 році. Пацифіст-дивак Микола відмовляється від усіх благ цивілізації та разом зі своєю ваζітною дружиною Настею живе у власноруч побудованій Норі — на нещодавно придбаній землі під Горлівкою.

Світ Миколи руйнується з початком війни на Донбасі. Бойовики вбивають його дружину і вщент спалюють Нору. Не знаходячи виправдання цій жоpстокості, він приймає доленосне рішення й вступає в добробат, у лави снайперів. З початківця насміхаються, але завдяки своїй впертості та цілеспрямованості Микола доводить, що з ним таки варто рахуватися.

Згодом колишній пацифіст стає професійним снайпером та починає гнати загарбників зі своєї землі…

Перегляд кліпу за посиланням.

Також пропонуємо переглянути муд-тизер “Зворотній відлік” до фільму “Снайпер. Білий Ворон”

You cannot copy content of this page