fbpx
Події
“Не ведіться на політичну хе*ню”: Зеленський вибачився за скандальний виступ у Юрмалі

Шоумен Володимир Зеленський вибачився за жарт про Україну-жебрака, з якою виступив у Юрмалі.

Відповідне звернення розміщене на сторінці Зеленського у Facebook.

“Жарт, який викликав бурхливе обговорення не має двох, трьох смислів. Суть проста цієї репризи: досить брати кредити за які відповідатимуть наші діти, онуки і ті, хто буде жити після нас і нести відповідальність за всі ті бридкі справи, які творимо ми. Ми – гордий народ, а не жебраки. Ось і все. Більше тут немає інших смислів. Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, геть не про людей і не про нашу країну”, – повідомив він.

Зеленський закликав не будувати із себе культурних археологів.

Читайте також: У Порошенка жорстко відреагували на жарт про українців від Зеленського

“Ми любимо свою країну і боремося за її свободу, свободу слова та мислення кожною своєю програмою, кожною секундою. Не все гаразд хлопці, не все просто, але, пліз, не ведіться на політичну хе*ню, яку друкують продажні, замовні та дрібні особи. Їх і людьми не назвеш. Ви вище цього. Ми вище цього. Не дайте вас збити, обдурити та напоїти цією брехнею”, – написав Зеленський.

“Той, хто називає продажною повією, просто поверхневий або маріонетка у чиїхось пухленьких руках. Ми – квартал! Ми – патріоти! А хто вони? Ви нас знаєте 20 років! Не мало, правда? Мир вам, вашим дітям, а лиходіїв скоро не буде, у них мало часу, дуже, вони це відчувають, трясуться, хапаються за останні “а ви чули, що вони сказали”, нічого їх вже не врятує! за все, все, що зробили ці люди із нашою країною, за все це – дадуть відповідь! Вибачте, якщо щось не так сказав чи мене не зрозуміли”, – підсумував Зеленський.

Читайте також: “Не смішно”: українців по-справжньому обурили жарти “95 кварталу” в Юрмалі (відео)

Джерело.