fbpx
Дозвілля
Не тільки Скорпіон: 5 знаків зодіаку із найсильнішою енергетикою

Не тільки Скорпіон: 5 знаків зодіаку із найсильнішою енергетикою

Маючи 12 знаків зодіаку, хочеться ранжувати їх або класифікувати якимось чином, щоб можна було вибирати най-найкращий (кращий, правильний, розумний і т. д.).

Здається, що точно у переліку дванадцяти типажів можна виділити один чи два, щоб знайти їхнього представника та жити з ним довго та щасливо. А краще самому мати такий знак і насолоджуватись його лаврами. Сьогодні поговоримо про знаки із найсильнішою енергетикою.

Вибирати серед знаків зодіаку кілька, що перевершують інших, справа невдячна і неблагородна, оскільки людина складається не лише з Сонця, яким визначається знак, а й ще з 9 планет, а також кармічних вузлів, Ліліт та інших інформаційних носіїв.

Відмовившись від права знайти в кожному знаку щось сильне і слабке, якщо потрібно ранжувати, досліджуємо список під наступним кутом зору.
Існують зони, що поєднують знаки четвірками. Вони відображають глибину та складність принципів, які керують людиною та мотивують її на досягнення.

Так, Овени, Тельці, Близнюки та Раки є представниками зони «учня», тобто за прямою аналогією можна говорити про те, що власникам цих знаків потрібне все нове, свіже, не надто розумне і глибоке. Це не означає їхнє безсилля або дурість, цей опис більше про швидкість перемикання і прагнення до пізнання всього навколо, але поверхово, не заглиблюючись у дрібниці.

Друга четвірка знаків – Лев, Діва, Терези та Скорпіон – це представники зони «працівника». Цим людям вже цікаво довго зосередитись на власних досягненнях, на тому, через що і яким чином вони самовиражаються. Оскільки швидкість реалізації та прояви повільніша, ніж у попередніх знаків, від них не варто чекати швидкого перемикання на нові завдання, крім того, вони вже сильніше прив’язані до своїх звичок.

Третя четвірка – Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби. Ось тут уже можна сказати, що в переліку знаків з’явилися лідери щодо здатності накопичувати та утримувати енергетичний ресурс. Це зона вчителя. Представники цих знаків найповільніші, вони тримаються за досягнення, власні принципи та звичний алгоритм самореалізації, їм складно швидко перебудуватись під нові віяння.

Такі люди вважають, що мають право на командирську позицію, не бояться заявляти про те, що щось потрібно переробити чи інакше перебудувати вже створене (навіть якщо воно добре працює і не потребує переробки).

Враховуючи, що потрібно ранжувати знаки, перерахуємо їх за зростанням здатності акумулювати енергетичний ресурс, але не забуваємо: чим енергоємніший знак, тим довший його шлях до повноцінної сили.

На 5-ту позицію поставимо Скорпіона – він сильний здатністю обнуляти віджилий і створювати на цьому місці нове, його психологічні таланти глибокі, але їх потрібно навчитися застосовувати.

4-а позиція – Стрілець – мудрець, мораліст, ідеолог, відповідно, щоб набратися таких здібностей знадобиться не один рік, але, увійшовши в свою силу, представники цього знака чудові наставники та мудреці.

3-тя позиція – Козеріг – люди системи, контролю та управління. Отримана освіта, досвід та причетність до організацій робить їх непохитними, вони стоять на своєму і можуть стати опорою не тільки для людини, але й для організацій.

2-а позиція – Водолій – здається, що це люди, які швидко змінюють свої погляди і прагнуть до всього нового, але саме в цьому вони постійні. Майбутнє для них настає тут і зараз, вони впевнені в тому, чого зараз ще не створено і не придумано, що дає іншим можливість йти послідовно за водолійськими інсайтами та ідеями.

1-ша позиція – Риби – вони повільно розпаковуються все життя. Їхнє місце самореалізації не окреме робоче місце, а весь світ. Психологія, співпереживання і прагнення зцілити як окрему людину, так і все живе потребує тривалого накопичення сил, але в подальшому дає невичерпне джерело для того, щоб жити і реалізувати ідеї.

You cannot copy content of this page