fbpx

“Не схожа на себе” Меланія Трамп прикрасила обкладинку популярного глянцю (фото)

Незважаючи на те що спалахнув скандал між Америкою і Мексикою, дружина новообраного президента США Меланія Трамп прикрасила обкладинку популярного мексиканського глянцю Vinity Fair. Як відзначили в мережі, далеко не найкращою фотографією.

Про це пише Spletnik .

Як тільки 45-й президента США Дональд Трамп офіційно вступив на посаду і почав виконувати свої передвиборчі обіцянки, між США і Мексикою розгорівся скандал. На цьому тижні глава держави підписав указ про будівництво стіни на кордоні між країнами з метою посилення безпеки і посилення міграційної політики. Це тут же спричинило ажіотаж.

Читайте також:ЯК ВИГЛЯДАЛИ ДОНАЛЬД І МЕЛАНІЯ ТРАМП НА ПОЧАТКУ 2000-Х (ФОТО)

На тлі скандалу популярне мексиканське видання Vanity Fair випустило новий номер журналу з Меланією Трамп на обкладинці. Головною темою випуску стали відносини першої леді з чоловіком і оцінка її шансів стати новою Жаклін Кеннеді.

У мережі відзначили, що дружина президента, зазвичай вона виглядає привабливо, на цій фотографії виглядає грубо і навіть не схожа на себе. Однією з причин того називають надмірну кількість ефектів і фотошопа.

“Обкладинка на рідкість з невдалою фоткою”, “Ой, на обкладинці вона сама на себе не схожа”, “Жахлива ретуш, зіпсували так зіпсували …”, – відзначили в коментарях.

Джерело.

You cannot copy content of this page