fbpx
Без рубрики
Не розумію, як свекруха все це терпить? Я вже не знаю, як поводитися і боюся тільки зробити ще гірше. Я одружена, у мене маленька дитина.

Не розумію, як свекруха все це терпить?

Я вже не знаю, як поводитися і боюся тільки зробити ще гірше. Я одружена, у мене маленька дитина.

Ми живемо з батьками мого чоловіка. Але життя з його родичами нестерпне. Якщо до народження дитини я ще могла закривати на всі очі, то тепер я не хочу, щоб моє маля росло в такій ненормальній атмосфері.

Справа в тому, що рідна сестра мого чоловіка, яка також з нами мешкає, психологічно ненормальна.

Досі мені невідомо, що за діагноз у неї, крім того, що у неї відставання у розвитку і у свої 28 років вона не читає, не пише, розумово не розвинена. Це абсолютно некерована людина, примхлива, лінива і запальна.

Вона абсолютно нічого не хоче робити.

Якщо я намагаюся в м’якій формі робити зауваження або просити про щось, то вона або кривляється, або влаштовує такий скандал з нелюдськими криками, що навіть мені погано стає, а я це ще чує дитину. Моя свекруха завжди захищає свою дочку і ніяк не хоче намагатися змінити поведінку своєї дочки. Вона також для дочки як прислуга і виконує її найменшу примху.

Якщо я роблю зауваження її дочки, вона накидається на мене як шуліка. Свекруха приходить з роботи і виконує всі її примхи, доки дочка лежить на дивані і командує, а щойно кричить і лається.

Я не хочу щоб моя дитина все це бачив, я пів тижня живу у своїх батьків, щоб менше там знаходиться. Я не знаю що робити, як знайти ключ до свекрухи, щоб вона перестала вигодовувати всі вади своєї дочки, і хоч якось коригувала її поведінку.

Як спілкуватися із сестрою чоловіка?

Я не маю досвіду спілкування з такими людьми, я росла в спокійній сім’ї. На думку спадає повна ізоляція дитини від них. Також на думку спадає влаштовувати їй прочухана, поки свекрухи немає, може що вийде. Всі спроби поговорити зі свекрухою закінчуються нічим, вона каже, що це хвора людина і не треба її чіпати, і що вона так більше поводитися не буде. Але нічого не змінюється.

You cannot copy content of this page