fbpx
Дозвілля
«Не родись красивою»: Як склалася доля акторів (фото)

Саме 11 років тому вийшла в ефір перша серія серіалу і глядачі, припавши до екрану, спостерігали за незвичайним службовим романом між президентом фірми по виробництву модного одягу «Zimaletto», татовим синочком і відомим плейбоєм, і сірою мишкою з МДУ, яка отримала посаду секретаря.

Багато прихильниць серіалу проливали сльози за розбите серце Каті Пушкарьової, сердилися на Кіру і Віку, які вічно будували підступи, і сміялися над забавною «жіночою радою».

Давайте ж дізнаємося, як склалася доля акторів, які зіграли улюблених персонажів серіалу «Не родись красивою».

Неллі Уварова

неллі

 

Саме завдяки серіалу «Не родись вродливою» актриса познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Сергієм Пікаловим , який був одним з режисерів. У 2006 році пара одружилася, однак шлюбний союз Неллі Уварової та Сергія Пікалова довго не протримався. Через три роки після весілля Сергій , як істинно творча людина, знайшов собі нову музу і полетів з сімейного гніздечка. Неллі Уварова ж у 2011 році вийшла заміж за актора Олександра Гришина . Пара виховує доньку Ію .

Григорій Антипенко та Юлія Такшина

віка

Ще одним службовим романом, який народився на знімальному майданчику серіалу, став роман між Григорієм Антипенко і Юлією Такшиною . Пара прожила в цивільному шлюбі шість років. За цей час Юлія Такшина народила Антипенко двох синів, Івана та Федора .

Читайте також:ЯК ЗАРАЗ ВИГЛЯДАЮТЬ АКТОРИ ПОПУЛЯРНИХ ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКИХ СЕРІАЛІВ МИНУЛОГО … (ФОТО)

У 2013 році Антипенко пішов до Тетяни Арнтгольц, яка в той момент розлучилася зі своїм чоловіком Іваном Жидковим . Пара почала жити разом, але до весілля справа так і не дійшла. Восени 2015 року закохані розірвали стосунки і залишилися просто друзями.

Марія Машкова

марія

семакин

Серіал «Не родись вродливою» став прямо якоюсь фабрикою з виробництва службових романів. Так, третій службовий роман на зйомках зав’язався між Марією Машковою та Артемом Семакіним. Закохані встигли навіть одружитися, проте в 2009 році союз розпався. Артем Семакін пішов до іншої, а Машкова довго не горювала і незабаром вийшла заміж за бізнесмена Олександра Слободяника . Від Слободяника Марія народила двох дочок, Олександру і Стефанію .

І цього союзу не судилося бути довгим. У 2012 році Машкова і Слободяник розлучилися.

Ольга Ломоносова

ломоносова

Актрисі Ользі Ломоносовій на відміну від своїх колег і героїні серіалу, вдалося знайти свою другу половинку. В Щукінському училищі актриса познайомилася з Павлом Сафоновим , однак стосунки у них зав’язалися не відразу.

Зіркова пара разом вже десять років, вони виховують двох дітей Варвару та Олександру . Узаконювати стосунки закохані поки не поспішають, тому що не вірять в інститут шлюбу.

Ілля Любимов

А ось Ілля Любимов ще вірить у цей самий інститут шлюбу. Цікаво, що шлюб актора з Катериною Вилковою був проведений за всіма традиційними канонами: молодих людей не пов’язували стосунки до шлюбу. За сьогоднішніми звичаїв пара дуже релігійна, адже церемонія їх вінчання відбулася на Червону гірку за православним календарем.

Відзначимо, що навіть появу Катерини в житті актора передбачив йому старець Псково-Печерського монастиря. Пара виховує двох дітей: доньку Павлу і сина Петра .

ілля

Джерело.

Реклама