fbpx

“Не робіть із Покрови ще одне 23 “фівраля” з пінкою для бриття”,- Анатолій Скінтей

14 жовтня в Україні відзначається День Захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві . Відповідно до Указу Президента від 5 березня 2015 року цей день офіційно визначено святковим і неробочим. Зауважимо, що День Захисника України припадає також і на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке здавна є одним із найулюбленіших українських свят.

Із закликом не перетворювати свято та типове “совкове” 23 лютого, виступив демобілізований боєць 11-го батальйону Анатолій Скінтей з позивним “Іскра”, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Далі публікуємо мовою оригіналу з дотриманням орфографії та стилістики:

“Коли б мене читали батьки однокласників моєї доньки (нажаль, у фейсбуці їх рідко можна знайти), я б їм сказав. Шановні. От ви збираєтеся поздравити всіх мальчіков з 14 жовтня. А шо це за празнік? День захисника України. А знаєте, скільки дєвочєк було і є зараз серед захисників України в окопах? Много! Сам бачив. А шо дєвочкі, чиї чоловіки воюють, а вони їм помагають, волонтерять, в хаті порають та дітей ростять – не захисники? А матері солдат? Ще й які! Це раз. Тоість, тіки мальчіков – неправильно.

Читайте також: День захисника України: вихідний день на офіційному державному рівні – дата

А во-вторих. От всіх наших мальчіков (ну, нинішніх пап) всю жиссь поздравляли з 23 фівраля, бо ж мальчікі-защітнікі, дезодорант там, пєна для бриття і бутилка шоб побухать з другими защітніками. Правильно? А от тепер хай вийдуть ті із наших пап, хто таки пішов защіщать родіну, коли стала потреба. Не ховався од воєнкома, не шукав справку про плоскостопіє, не башляв кому надо і всьо такоє. Лєс рук, як то кажуть! На всю школу пара-тройка таких пап найдеться, та й то їх ідioтами щітають другії папи, які змогли одкупитися і мають плоскостопіє і вопше хай син Порошенка воює.

То я за шо веду. Не робіть із Покрови ще одне 23 фівраля з пєнкою для бриття. І не поздравляйте мальчіков з нею, бо мало хто із них зможе насправді (не дай бог) стать захисником. І дєвочєк не поздравляйте. І виходной не надо робить. Просто не надо нічого. Годі вже совок розводити.

А ті мальчікі і дєвочкі, кого воно стосується, тихо собі зберуться самі, якшо схочуть, обіймуться, вип’ють, згадають шось і когось, встануть на третій тост і капнуть на землю. Без пєнкі і одкриток. Бо так правильно”, написав пан Анатолій.

You cannot copy content of this page