fbpx
Дозвілля
Не потиснув путіну руку, бо візит був недружнім – канцлер Австрії Карл Нехаммер про результати переговорів в Москві

У понеділок, 11 квітня, канцлер Австрії Карл Нехаммер провів переговори із президентом росії володимиром путіним. Розмова відбулася у Москві, говорили тет-а-тет 1,5 години, як повідомляє ВВС.

Путін і Нехаммер розмовляли віч-на-віч у заміському будинку, що належить Кремлю. Розмова проходила за величезним столом.

“Це не дружній візит. Розмова була дуже жорсткою і відкритою, важливим посланням Путіну було те, що війна має негайно завершитися, санкції проти РФ залишаться в силі і посилюватимуться. Я тільки що приїхав з України і на власні очі бачив безмірні страждання, завдані російською агресією.

Поїздка в Москву і переговори з президентом Путіним для мене обов’язок зробити все можливе, щоб домогтися припинення бойових дій або, принаймні, гуманітарного прогресу для громадянського населення України. Для мене немає альтернативи пошуку прямих переговорів і з Росією, попри всі великі розбіжності”, – заявив Нехаммер.

Нагадаємо, вчора, 9 квітня, Нехаммер відвідав Київ і зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, за що піддався критиці за візит, адже нібито поставив під загрозу нейтралітет Австрії, пише Krоnen Zеitung.

Фото ілюстративне:  скрін з відео зустрічі Карла Нехаммера з Віталієм Кличком.

04/11/2022