fbpx

Не можу більше терпіти капризи вагітної дружини

Не можу більше терпіти капризи вагітної дружини

Дружина вагітна, і звинувачує мене в егоїзмі та байдужості.

Я спочатку був радий, що у нас буде дитина, але й не підозрював, що дружина стане такою примхливою, прикриваючись своїм становищем. Поки вона працювала, було ще терпимо, але зараз у декретній відпустці і мені навіть додому після роботи не хочеться йти.

Затримуюсь під різними приводами. Приходжу втомленим, хочеться відпочити, фільм подивитися, а тут починається: “посидь зі мною, поговори, мені нудно”. Звичайно, нудно, адже більшу частину домашньої роботи я взяв на себе, дружина зайнята тільки собою і їсть різні смаколики. Як потім худнути буде, не знаю.

Швидше за все, вирішить, що товстою бути теж нормально, адже вона народила дитину! Багато моїх друзів розповідають про це.

Дружина стала плаксивою, начиталася в соцмережах, що вагітні повинні так поводитися. Прочитав стрічку, а там: «я своєму закотила істерику о третій годині ночі, що хочу полуницю, то він бігом до супермаркету». І все в такому дусі. Дружина вирішила не відставати, бути «як усі», щоби подруги не говорили, що вона «неправильна вагітна», але я швидко пояснив їй, що «на Новий рік пролісків не буде». Я розумію, становище, гормони, але всьому є межа.

Може, ми б і впоралися із ситуацією, але приїхала теща на тиждень, допомогти та підтримати доньку.

Почалися сварки і мені довелося на цей час переїхати до своїх батьків. Я сказав дружині, що повернуся тільки після від’їзду її матері, а якщо вона не згодна, то нехай теща і відправляє її до пологового будинку і забирає її додому.

Чекаю на відповідь від дружини і не вважаю себе винним.

You cannot copy content of this page