fbpx
Події
Не гуманна педагогіка: у запорізькій школі директорка обзиває учнів “скотами” і “мразями” (відео)

У Запоріжжі у школі №61 діти бояться ходити на уроки географії, що викладає директорка закладу.

Учні сьомого класу запорізької школи №61 розповідають, що неодноразово хотіли перейти в іншу школу. Причина – поведінка директорки Ольги Свідовської, яка викладає у них географію. Про жахливі подробиці виховного процесу розповіли журналісти Запорізької філії НТКУ, передає портал Depo.Запоріжжя.

“Ти така ж тупа, як і твої батьки. Вона ображає не тільки мене, а й моїх батьків, одного разу обізвала мене очкариком. Вона дуже кричить, буває, що кидає книжки і рве зошити, ” – розповідає семикласниця Анастасія Прокопенко. Її однокласниця Тетяна Терещенко додає: “Вона обзиває нас мразями, скотами, одного разу обізвала дитину дауном”.

Не лише словесні образи “закидають” директорці. Бабуся школяра Ольга Ракицька розповідає – онука Сашка виховує одна. Хлопчик не так давно відновився після перелому хребта. Після чергової “географії” знов потрапив до лікарні.

“Вона бере його за виворіт і жбурляє об парту, підбігає до нього і кричить – зі мною такі фокуси не пройдуть. Зателефонували, кажуть: прийдіть свою дитину заберіть, або викликають швидку – у нього приступ. А він упав і все, медпрацівника у нас немає”, – каже жінка.

На захист дітей стали батьки. Крім вищезазначеного, додають – є питання й стосовно використання коштів, що здають у благодійні фонди. Звітам адміністрації не вірять, бо у витрати вносять речі, на котрі батьки здають окремі гроші.

Нині скарги та управлінську діяльність директора ЗОШ №61 перевіряє спеціально комісія. Після розслідування прийматимуть рішення щодо відповідності Ольги Свідовьскої посаді директора школи.

Читайте також:В УКРАЇНІ З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ ЕЛЕКТРОННІ МЕДИЧНІ КАРТКИ.ТЕПЕР ІГНОРУВАТИ ОБСТЕЖЕННЯ НЕ ВИЙДЕ

Джерело.