fbpx
Дозвілля
Не довго музика грала: чому “холостяк” Черкасов розлучився зі своєю обраницею Лідою

У студії пост-шоу “Як вийти заміж” холостяк Дмитро Черкасов і його обраниця Ліда приголомшили шанувальників новиною про розставання. Про це повідомляє прес-служба СТБ, пише obozrevatel

На думку Діми, почуття Ліди виявилися не такими сильними, як його. “Можливо, у нас були різні рівні почуттів. Я хотів продовжувати відносини”, – зазначив він.

У свою чергу, Ліда розповіла, що їй дуже сумно. “Я щиро вірила в розвиток наших відносин, тому що була закохана в Діму. Але любов можна yбити фразами і діями, а на проекті була закоханість”, – поскаржилася вона.

“Відносини потрібно розвивати, а колечко – це те ж саме, що троянда. Це були не заручини. Мабуть, Діма трохи переплутав цей момент. Мені хотілося романтики, хотілося, щоб Діма приїхав і той же букет квітів мені подарував, щоб ми спілкувалися і таким чином пізнавали один одного далі. У мене немає тих почуттів, які були на проекті. Якби вони були, напевно, зараз було б все інакше “, – пояснила переможниця .

“Я писав їй дуже багато теплих слів, постійно визнавався в почуттях, але ніколи не отримував взаємності. Поступово почуття почали згасати”, – зізнався Діма.

Ліда з Дімою так і не змогли знайти взаєморозуміння, навіть в студії програми.

На думку експерта студії Дмитра Карпачова, для Ліди цей проект був більше перевіркою себе як особистості, а Холостяк – приємним бонусом.

Читайте також:ЗНАЛА Б РАНІШЕ – НЕ ВІДПУСТИЛА: МАМА УЧАСНИЦІ «ХОЛОСТЯК 7» РОЗПОВІЛА ПРО ПРИНИЖЕННЯ НА ПРОЕКТІ