fbpx
Події
Не дочекався. Нідерландець потрапив до лікарні, просидівши в аеропорту 10 днів заради подруги з Мережі (фото)

Жінка не сприйняла серйозно слова нідерландця про те, що він справді прилетить до Китаю. Олександ Пітер Серк був госпіталізований із виснаженням через те, що протягом 10 днів чекав у китайському аеропорту жінку, з якою познайомився у Мережі. Жінка із прізвищем Чжан до нього однак не прийшла, пише Mashable.

Повідомляється, що 41-річний громадянин Нідерландів пролетів 4 500 кілометрів до Китаю, щоб зустрітися з 26-річною Чжан. З дівчиною він познайомився в Інтернеті за два місяці до інциденту.

Після того, як місцеві ЗМІ зв’язалися з жінкою, вона повідомила, що не сприйняла серйозно слова про те, що Серк прилетить до Китаю. Навіть, коли чоловік прислав їй фото авіаквитків, вона не повірила, що він справді приїде.

“Наші романтичні стосунку просувалися вперед, але згодом він здався трохи черствим щодо мене. Одного разу він несподівано надіслав мені фотографію авіаквитків і я подумала, що це був жарт. Пізніше він зі мною не зв’язувався”, – розповіла Чжан.

Читайте також: Як змінилася Анджеліна Джолі за 42 роки

Також повідомляється, що Серк повернувся до Нідерландів після виписки з лікарні. Однак Чжан наполягає на тому, що їхнім відносинам ще далеко до завершення, бо вона планує зустрітися з чоловіком особисто.

Джерело.