fbpx

Не буде підтримки санкцій, а буде продовження співпраці з Росією, то значить вам треба шукати іншу роботу: Зеленський звільнив послів у Марокко та Грузії

Президент дав певний термін на виправлення ситуації дипломатам у Латинській Америці, на Близькому сходу, у Південно-Східній Азії, у країнах Африки та військовим аташе.

Про це Володимир Зеленський розповів у традиційному вечірньому відеозверненні.

“Є ті, хто працює разом з усіма на оборону держави, на те, щоби Україна могла вибороти своє майбутнє. А є ті, хто даремно витрачає час і працює лише на те, щоби затриматись на посаді. Сьогодні я підписав указ про відкликання послів з ряду країн. З Марокко, з Грузії – при всій повазі до них, але якщо не буде постачання зброї, не буде підтримки санкцій, а буде продовження співпраці з Росією, то значить вам треба шукати іншу роботу”, – зазначив президент.

Також він наголосив, що чекає найближчим часом результатів від роботи наших представників у Латинській Америці, на Близькому сходу, у Південно-Східній Азії та у країнах Африки, також від військових аташе.

“Адже дипломатія – це один з ключових фронтів і всі там мають працювати максимально ефективно на перемогу і допомогу армії, як кожен наш захисник на полі бою”, – додав глава держави.

Фото: Володимир Зеленський.

03/31/2022

You cannot copy content of this page