fbpx

Названо вісімку фіналістів Національного відбору на Євробачення 2022: список учасників та їхніх пісень

У понеділок, 24 січня, на пресконференції у Радіохабі Академії Суспільного було названо імена фіналістів Національного відбору на Євробачення-2022.

Серед 284 заявок журі обрало 8 учасників.

“Ми ретельно послухали всі 284 заявки, які нам надіслали. Ми надали змогу конкурсантам з довгого листа взяти участь у прослуховуваннях, бо фізична присутність – значний фактор при відборі. Багато наших уявлень про артистів не збіглися з їхньою поточною формою. Або, навпаки, деякі пісні вже були з сформованою картинкою, а прослуховування дещо змінили наші перші враження”, – розповів Ярослав Лодигін, член правління Суспільного, відповідальний за платформу телебачення.

Фіналістами Нацвідбору-2022 стали такі музичні виконавці:

1. Alina Pash, «Тіні забутих предків»

2. Wellboy, Nozzy Bossy

3. Cloudless «All be Alright»

4. LAUD«Head Under Water»

5. Michael Soul, Demons

6. Kalush Orchestra, «Стефанія»

7. Our Atlantic, «Моя любов»

8. ROXOLANA, «Girls»…

Цьогоріч правила Нацвідбору дещо змінились – замість двох півфіналів і одного фіналу проводитимуть тепер лише фінал, який відбудеться 12 лютого. Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA:Перший. Тоді ж і стане відомо, хто стане переможцем і представить Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Турині (Італія).

Ведучими дійства будуть Тимур Мирошниченко та Марія Єфросиніна.

Усі пісні фіналістів Нацвідбору уже можна послухати в мережі.

Фото: Суспільне. Євробачення.

You cannot copy content of this page