fbpx
Дозвілля
Названо найпопулярніше дитяче ім’я у світі

Софія виявилося найпопулярнішим ім’ям, яке батьки дають новонародженим дівчаткам.
Експерт по іменах Лора Уоттенберг із США провела дослідження, в результаті якого з’ясувалося, що найпопулярнішим ім’ям в світі є Софія, повідомляє The Independent.

За даними експерта, так люблять називати дівчаток у дев’яти країнах, включаючи Мексику, Італію і Росію. У США це ім’я третє за популярністю, ще в 20 державах воно перебуває на другому або третьому місцях.

Читайте також:УКРАЇНЦІ МАСОВО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД ШЛЮБУ

Для Уоттенберг стало відкриттям те, що так багато різних країн вибрали ім’я,щооднаково звучить. На її думку, це говорить про глобалізацію культури. Вона додала, що Софія легко вимовляється на різних мовах і в перекладі з давньогрецької мови означає “мудрість”.

Американка зібрала статистику з 49 країн за останні кілька років. Вона зазначила, що не включила у дослідження Китай, Індію, Нігерію і Бразилію, бо не змогла отримати необхідні дані з цих держав. Найпоширенішим ім’ям серед чоловіків залишається Мухаммед, говорить Уоттенберг.

Дослідник зазначає, що раніше людей надихали релігійні імена Марія (Mary) і Іоанн (John), яке в англійській мові вимовляється як Джон. “Сьогодні ж батьки хочуть називати дітей так, щоб це звучало стильно”, – пояснює американка.

Джерело.

Реклама