fbpx

Названо ім’я нової ведучої шоу “Орел і Решка”, яка замінить Лесю Нікітюк(фото)

Нова ведуча шоу “Орел і Решка” – не новачок на телебаченні. У неї журналістська освіта, і вона вже 9 років працює на ТБ: починала свій професійний шлях як асистент продюсера, потім працювала редактором, шеф-редактором, продюсером і в підсумку – стала телеведучою, повідомляє портал Ivona.

Наталі Невьодрова творча і різнобічна людина: займалася танцями і спортивною гімнастикою, ліпила з глини і плела браслети з бісеру. У 12 років отримала свій перший гонорар за роботу моделлю. Кілька разів Наталі намагалася вступити до театрального – не взяли, але це її не зупинило, так що зараз дівчина грає на театральній сцені. Крім того, пише вірші, пісні, виступає як діджей і ще – вона дружина і мама.

“Я завжди вірю в здійснення бажань і абсолютно не соромлюся багато мріяти, – зізнається дівчина. – Перед Новим роком звільнилася з роботи, набила собі татуювання єдинорога на руці і вирішила, що поїду зимувати куди-небудь на Балі з донькою і заведу блог про подорожі”.

Читайте також: Скандал на “Орел і Решка”: ведучій загрожує мільйонний штраф і звільнення

Також Невьодрова розповіла, що допомогло їй стати ведучою проекту: “В новорічну ніч загадала бажання, щоб все вийшло. А на день народження попросила подарувати їй карту, на якій можна монеткою стирати ті країни, де вже був, – і вона стає яскраво-різнобарвною.

“Я чекала якогось особливого випадку, щоб її відкрити. І ось він настав! Як я пройшла кастинг в Орел і решка? Мені написали і попросили записати відео про улюблене місце в своєму місті. Я розповіла про підземну парковку в нашому домі. Вийшло смішно. А головне – я щиро вірила, що саме я стану ведучою. Все так і сталося! Я неймовірно рада!”.

У першому випуску проекту “Орел і решка. Рай і пeкло – 2” Регіна і Наталі проведуть вихідні на Сардинії – красивому італійському острові в водах Середземного моря, де відпочивають схиблені на приватності найбагатші і найзнаменитіші люди світу.

You cannot copy content of this page