fbpx
Дозвілля
Названо ім’я нової ведучої “Орла і решки” (фото)

Телеведуча Жанна Бадоєва, екс-дружина відомого кліпмейкера Алана Бадоєва, знову стане ведучою популярного тревел-шоу “Орел і решка”.

Про це розповіла сама Жанна в своєму Instagram, пише lime

Читайте також: ВИТОНЧЕНІСТЬ І БЕЗДОГАННІСТЬ: ПЕРША ЛЕДІ США ПРИБУЛА ДО ЯПОНІЇ В СТИЛЬНОМУ ВБРАННІ (ФОТО)

“Поки ви відпочиваєте в свої вихідні і насолоджуєтеся життям, я зібралася на зйомку” Орла і решки “!!! На численні ваші прохання, між іншим)))))) хочете дізнатися куди і з ким? А які ваші припущення?)

Сподіваюся мені хоч в цей раз може пощастить))))) коли будете вгадувати країну і ведучого, то країну може і вгадаєте, а ось ведучого- ніколи)))) я сподіваюся він буде справжній джентельмен (на відміну від попередніх))))) ) і просто забере рюкзак і піде “, – написала телеведуча.

До слова, саме Жанна є автором “Орла і решки”.

Добрый вечер!!!! Пока вы отдыхаете в свои выходные и наслаждаетесь жизнью, я собралась на съемку « орла и решки»!!! По многочисленным вашим просьбам, между прочим)))))) хотите узнать куда и с кем? А какие ваши предположения?) надеюсь мне хоть в этот раз может повезет))))) когда будете угадывать страну и соведущего,то страну может и угадаете, а вот соведущего- никогда)))) я надеюсь он будет настоящий джентельмен( в отличии от предыдущих)))))) и просто заберёт рюкзак и уйдёт 😂

Допис, поширений Zhanna Badoeva – Жанна Бадоева (@zhanna_badoeva)

facebook