fbpx
Події
Названі найнадійніші банки України

Видання Форбс опублікувало статтю про надійність українських банків, і в матеріалі йдеться про те, що в Україні ще залишилися фінансові установи, яким можна повністю довіряти, однак продовжують працювати і ті банки, для яких існують величезні ризики.

Протягом останніх двох років фінансова система України переживала дуже непросту ситуацію, і за цей період можна зробити висновки про те, які банки вміють витримувати найбільше навантаження, а яким вже не місце в банківській системі.

Наприклад, Василь Горбаль, один з колишніх членів Ради Нацбанку, зазначає, що в Україні працюють банки, що знаходяться в групі ризику, і чистка всієї системи ще не закінчилася. За його словами, якщо людина хоче стати клієнтом одного з українських банків, він повинен уважно вивчити всі договори, оскільки через якийсь час клієнт може потрапити в залежність через зміну умов депозитів або ставок.

Читайте також:ДОЧЕКАЛИСЬ: З 1 СІЧНЯ В УКРАЇНІ СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА БУДЕ СТАНОВИТИ 6 000 ГРИВЕНЬ

На початку 2014 року найвища довіра була до Укрексімбанку, Кредит Агріколь Банку, Ощадбанку, Укргазбанку, ОТП Банку, проте в першому півріччі 2016 ситуація змінилася. На думку експертів, найнадійнішими зараз виглядають Кредит Агріколь Банк, Райффайзен Банк, ПроКредит Банк, ІНГ Банк Україна, а також Сітібанк, КредоБанк і УкрСиббанк.

Джерело.

Реклама