fbpx
Здоров'я
Названі групи дітей, яким необхідні додаткові вітаміни

Більшість батьків задаються питанням, чи потрібні їх дитині додаткові комплекси вітамінів. Ведучий педіатр дитячої лікарні Бостона Клер Маккарті виділила чотири основні групи дітей, яким для нормального розвитку недостатньо вітамінів, одержуваних з їх раціону харчування, пише obozrevatel

Коли дитина знаходяться на грудному вигодовуванні . У грудному молоці недостатньо вітаміну D, який дуже важливий для правильного розвитку і росту кісток. Однак якщо немовля регулярно знаходиться на сонці, то необхідності в синтетичної добавці немає. Що ж стосується дітей на штучному вигодовуванні, то більшість сучасних сумішей збагачена цим вітаміном, тому в додатковому вживанні немовля не потребує.

Якщо у дитини переважно вегетаріанське або інший альтернативний вид харчування . Само по собі альтернативне харчування цілком може покривати всі потреби організму. Однак далеко не всі діти їдять все, що їм пропонують батьки, і в тій кількості, який важливий для правильного розвитку. Наприклад, для того, щоб дитячому організму було досить такогї поживної речовини, як залізо, дитині може знадобитися досить велика кількість продуктів, які його містять. Тому важливо проконсультуватися з педіатром, здати аналізи, і з’ясувати, чи потрібні вашому малюкові додаткові вітамінні комплекси.

Коли дитина дуже перебірлива у їжі . Багато дітей відмовляються їсти ті чи інші продукти, які несуть величезну користь організму, що росте, але не подобаються самому малюку. Хтось не любить фрукти і овочі, хтось відмовляється їсти рибні або м’ясні страви , а деякі взагалі люблять тільки каші і картоплю. Цілком логічно, що при такому раціоні харчування, дитячому організму не вистачає потрібних вітамінів. Звичайно ж, вирішити проблему тільки додатковим комплексом не вийде, потрібно шукати продукти або спосіб їх приготування, які припадуть до душі виборчому чаду, однак вітаміни з аптеки допоможуть організму не розбалансувати. У цьому випадку обов’язково потрібна консультація педіатра й дієтолога, які допоможуть вам скласти ідеальний раціон, щоб уникнути дефіциту поживних речовин в дитячому організмі.

Якщо дитина проходить курс лікування медикаментами , які можуть викликати в його організмі дефіцит поживних речовин. Якщо дитина страждає на хронічне захворювання і постійно приймає лікарські препарати, його організму необхідно поповнювати запаси за допомогою вітамінних комплексів. Які саме вітаміни потрібні в кожному конкретному випадку може підказати тільки ваш лікуючий лікар, знаючи історію хвороби і результати аналізів.

Якщо ж ваше чадо не має відношення ні до однієї з перерахованих вище груп, не поспішайте витрачатися на дорогі вітамінні комплекси. Краще постарайтеся зробити так, щоб раціон вашої дитини був максимально різноманітним, збалансованим, смачним і корисним.

Читайте також:ГАРНІ ІМЕНА ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ І ДІВЧАТОК 2017 РІК. ЯК НАЗВАТИ ДИТИНУ