fbpx
Події
Названа причина смерті Чуркіна

Постпред Росії при ООН помер від серцевого нападу: екстрена реанімація не допомогла. Стали відомі перші подробиці і причина смерті Віталія Чуркіна, який помер за день до 65-річчя в Нью-Йорку.

Чуркін помер у будівлі диппредставництва Росії на Манхеттені в результаті серцевого нападу, пише The New York Post. Постпред РФ в ООН відчув знемогу в офісі о 09:30 (16:30 за київським часом). Прибулі медики намагалися реанімувати російського дипломата. Але він помер дорогою до Пресвітеріанського госпіталю Нью-Йорка. Уже в госпіталі лікарі констатували смерть, пише Кореспондент

За іншими даними, коли Чуркіна привезли в лікарню, він був непритомний і ще потребував серцево-легеневої реанімації. Раніше МЗС Росії повідомило, що Чуркін пішов із життя на робочому посту – у будівлі дипмісії.

Читайте також: “Занадто зловживав брехнею”: нестримна реакція соцмереж на смерть Віталія Чуркіна

Своє співчуття Росії вже висловили в ООН. Речник МЗС Росіїї Марія Захарова заявила, що дипломати втратили рідну людину. Чуркін обіймав посаду постпреда Російської Федерації при ООН з 8 квітня 2008 року.

Зазначимо, на завтрашньому засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку головуватиме міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Засідання буде на тему конфліктів у Європі.