fbpx
Події
Назвали країни, де заробітчани можуть найкраще заробити

Закордоном найбільший попит на робітничі спеціальності. В середньому таким спеціалістам пропонують зарплату близько 2 тис. доларів.

Найбільше вакансій для українців пропонують роботодавці з Польщі,Чехії, Німеччини, Ізраїлю, Словаччини та Литви. Також готові працевлаштувати заробітчан із України в Швеції, Угорщині та Фінляндії, йдеться в дослідженні порталу OLX, передає Gazeta.ua

Польща. Ця країна є лідером з працевлаштування українців. У Польщі найвищі зарплати пропонують оббивальникам меблів – 56 550 грн. Середня зарплата водія – 48,8 тис, муляра – 39,5 тис, маляра – 37,5 тис, монтера – 37 тис. грн.

Чехія. Займає 2 місце за кількістю пропозицій роботи за кордоном для українців. Чеські зарплати практично ідентичні польським. Зокрема, оббивальник меблів, водій тут отримують 56 тис. грн. Будівельникам платять у середньому 45 тис, бетонникам – 42 тис, працівникам на фабриках – 36,7 тис грн.

Читайте також: У столиці Франції під час медового місяця зaгинyв молодий українець

Німеччина. Заробітчанам щороку пропонують понад 1200 вакансій. Зарплати можуть доходити до 3 тис. доларів. Але й витрати на проживання в цій країні вищі. Зварювальникам пропонують зарплату – 75 тис. грн, різноробочим – 66 тис, малярам – 44 тис, няням – 29 тис. На заводах у середньому отримують близько 35 тис. грн.