fbpx

Навіть не усвідомили своєї провини: у Тернополі батьки на півтори години покинули маленьку дитину в зачиненому автомобілі

Про те, що півторарічний хлопчик більше години плаче в зачиненому в автомобілі на вулиці Тарнавського інспекторам повідомила тернополянка.

“Подія трапилася 8 жовтня, близько 17-ї години. Патрульні оперативно прибули за викликом”, йдеться у повідомленні Патрульної поліції Тернополя.

«Ми почали розшукувати батьків, думали, може живуть в сусідніх будинках, але марно. Вже навіть хотіли розбити скло, щоб відімкнути двері, несила було дивитися, але боялися поpaнити хлопчика. Розрадити дитину було неможливо, він заходився від плачу.

У той час як почали набирати номер рятувальників, надійшли батьки. Вони навіть не усвідомлювали своєї провини, мовляв, нічого страшного не сталося. Дитина спала, а вони не хотіли його будити, а тим часом самі пішли до магазину», – розповідає патрульна Алла.

Читайте також: Вирішала реалізувати спільну з чоловіком мрію: вдова бiйця АTО із Волині всиновила п’ятимісячного малюка(фото)

Патрульні поліцейські провели профілактичну бесіду з батьками, а також повідомили про випадок в службу у справах дітей.

You cannot copy content of this page