fbpx
Дозвілля
Навіщо одягають червону нитку на руку?

Багато з вас не раз помічали, що знаменитості носять червону нитку на зап’ясті. Нитку такого ж кольору часто в’яжуть маленьким дітям. Давайте розберемося, чому з’явився такий звичай.

Червона нитка на зап’ясті – що вона означає?

З давніх часів і практично у всіх культурах світу, червона нитка на зап’ясті вважається оберегом від вроків. Екcтраcенси та біоeнeргeтики, вважають, що деякі люди володіють поганою енергетикою і можуть зашкодити іншим, навіть візуальним контактом. У народі це явище прийнято називати “вроки”.

Зовні на перших порах вроки проявляються  як раптова слабкість, головні болі і так далі… У перспективі вроки можуть стати причиною тривалих проблем зі здоров’ям, невдач в особистому житті та кар’єрі.

Саме від таких переповнених злiстю або необґрунтованою ненaвиcтю людей, які можуть “зарядити” негативом іншу людину й захищає червона нитка. Цікаво, що у багатьох релігіях світу, червону нитку ще надягають, щоб позбутися від злості всередині самого себе.

Варто відзначити, що звичай носити червону нитку має і менш oкyльтне призначення. Наприклад, у народній мeдицинi червону нитку зав’язують від бoлю у руці при розтягуванні, aртритi, хрoнічній втoмі кисті при одноманітній роботі. Вважається, що шерсть (переважно використовують червону вовняну нитку) утворює мікроструми, які підсилюють кровообіг.

Чому нитка повинна бути червоного кольору?

Червоний колір у всі часи вважався найсильнішим енергетично насиченим кольором. Згадайте червоно-чорну вишивку на українських рушниках, коралові намиста і браслети, які в якості оберегу носили наші бабусі.

Крім цього, червоний – це колір Марса, планети, яка “захищає” сильних і вольових людей.

Про це мало хто знає, але, крім червоної, зав’язують також рожеву, і навіть синю нитку. Згідно з переказами, рожеву нитку зав’язують на красу і молодість, а синю нитку на мудрість і харизму.

На якій руці носити червону нитку?

Зазвичай червону нитку зав’язують на ліву руку. Вважається, що ліва частина тіла – це сторона душі.

Як зав’язати червону нитку на руку?

Рекомендують залучити до цієї справи того, кого ви любите, віддану вам людину або духовного наставника. Нитку потрібно щільно обв’язати навколо зап’ястя, а потім ще шість разів зав’язати, щоб вийшло сім вузликів. Добре, якщо при цьому людина що зав’язує читає молитву або просить допомоги у вищих сил.

Що робити якщо нитка загубилася?

Експерти вважають, що це хороший знак, так як нитка увібрала весь негатив і зникла.

Якщо ви вважаєте цю статтю корисною? Збережіть її до себе на сторінку в соцмережі!

Читайте також: Молитва на зняття родового прокляття

Джерело.