fbpx
Дозвілля
Навіщо чоловіки одружуються?

Навіщо чоловіки одружуються?

Неодружені чоловіки нерідко ставлять таке питання своїм одруженим друзям, щоб зрозуміти, що в сім’ї є такого, чого немає у них. Друзі зазвичай жартують, а тим часом, питання серйозне.

Ось кілька причин, з яких чоловіки одружуються:

Любов. Досить вагомий аргумент, особливо якщо почуття взаємні. Не плутайте любов із  потягом чи закоханістю. Серйозні почуття мають бути перевірені часом та різними життєвими ситуаціями.

Побут. Раціональна причина – господарювати набагато легше. Крім того, удвох простіше накопичити на нерухомість, подорожі тощо.

Статус/кар’єра. Багато чоловіків називають цю причину. Керівники вважають: одружений чоловік стабільніший, організованіший, і енергію він витрачатиме на роботу, а не на пошуки об’єкта задоволення своїх фізіологічних потреб.

Продовження роду. Чоловік відчуває, що хоче мати дітей.

Бажання мати опору, підтримку. Кожен із нас потребує теплоти і хоче з одного боку відчувати до себе дбайливе уважне ставлення, з іншого – готовий дарувати турботу та ласку близькій людині.

Сила традиції – все так роблять, так належить, родичі або друзі наполягають і т.п.

Незапланована вагітність. Досі досить поширена причина для одруження.

Розрахунок, матеріальний інтерес. Це можуть бути гроші, громадянство, перспективна робота тощо.

Фахівці з сімейних відносин можуть навести ще багато можливих мотивів для одруження. Тому важливо розібратися, що рухає саме вами, щоб зрозуміти, чого ви чекаєте від шлюбу.

Хоч як крути, але людина — істота парна. Інститут шлюбу в останні десятиліття зазнав значних змін, але попри це люди продовжують одружуватися і виходити заміж. Рано чи пізно майже кожна людина приходить до думки, що жити у шлюбі краще ніж одному.

Це може статися у 20 років, у 40 чи в 50 — але рано чи пізно таки трапляється. Якщо у чоловіка до цього часу немає на прикметі відповідної кандидатури, постає питання, як і де її шукати.

You cannot copy content of this page