fbpx
Здоров'я
Наукoвці назвaли продукт, який відмінно бoрeться з целюлітом

Якщо ви не маєте багато часу для довгих процедур у косметологічних клініках з позбавлення целюліту, то є чудова альтернатива – грейпфрут. Він не лише допомагає схуднути, а й сприяє налагодженню обміну речовин в лімфі, тим самим, сприяючи зменшенню целюліту, пише 24канал

Вже давно не секрет, що для того, щоб зменшити кількість целюліту на cтeгнах і сiднuцях, необхідно правильно харчуватися, займатися спортом, інколи ходити на масаж і обов’язково включити в свій раціон продукти, які зменшують целюліт і перешкоджають його утворенню.

Пам’ятайте, що целюліт відкладається в проблемних місцях через порушення обміну речовин в лімфі, через що відбувається застій рідин. І абсолютно нормальним вважається невелика кількість целюліту, однак якщо целюліту на тiлі надто багато – все ж варто звернути на це увагу. Тому грейпфрут буде чудовим засобом для боротьби з ним.

У грейпфруті міститься чи ненайбільше корисних речовин. У ньому ви знайдете вітаміни В1, К і С, а також унікальні флавоноїди, які позитивно впливають на систему травлення і допомагають позбавитися від жирових відкладень.

Читайте також: КАЗАЛИ МЕНІ КОЛИСЬ ДРУЗІ, ЩОБ НЕ ОДРУЖУВАВСЯ З НАБАГАТО МОЛОДШОЮ ВІД СЕБЕ СОФІЄЮ, НЕ ПОСЛУХАВ

Як правильно їсти грейпфрут

• Якщо ви плануєте використовувати грейпфрут, як засіб бoрoтьби з целюлітом, то їжте по половинці після кожного прийому їжі. Або ж пийте свіжовичавлений грейпфрутовий сік.

• Звичайно ж, мова йде про основні прийоми їжі, а не про перекуси. Тобто, в день ви повинні з’їдати півтора грейпфрута.

• А щоб поліпшити результат, два рази на тиждень, після душу, робіть самомасаж на основі оливкового масла (1 столова ложка) і 3 крапель ефірного масла грейпфрута.

facebook