fbpx

Науковці назвали місяці, на які припадає пік розлучень

Статистичний аналіз допоміг виявити два місяці, на які випадає пік завершення стосунків. І тільки не кажіть, що ми вас не попереджали, пише Радіо Максимум

Якщо вірити дослідженню, проведеному соціологами Брайаном Серафіні та Джулією Брейнс з Американської соціологічної асоціації, кожного літа та кожної весни відбувається пік завершення стосунків.

Щорічно в березні та в серпні подружні пари подають на розлучення. Аналіз охопив 14-річний період з 2001 по 2015 роки. Ви ж розумієте, що залишився ще тиждень серпня, і ми тонко натякаємо вам на те, щоб ви не стали частиною цієї сумної статистики.

Вчені кажуть, що березневий пік пояснюється тим, що пари, що перебувають за крок до розлучення, схильні розглядати новорічні свята як можливість для порятунку стосунків. Втім, під кінець зими всі проблеми повертаються та підштовхують подружжя до завершення стосунків.

Читайте також: ЯK ПOВНИЙ МІСЯЦЬ 26 СЕРПНЯ 2018 ВПЛИНЕ НА ЗНАКИ ЗОДІАКУ

Серпневий же пік можна пояснити кількома факторами. Для пар з дітьми це час, коли додатково накопичуються проблеми, пов’язані зі школою або дитячим садком. Але головне – наближення осені. Світловий день скорочується, що безпосередньо впливає на спад настрою.

Звичайно ж, це лише припущення вчених, але це не означає, що до них не варто прислухатися. Йдіть один одному на поступку, вмійте вислухати та допомогти тоді, коли це потрібно. І не забувайте про світле почуття, яке звело вас колись.

You cannot copy content of this page